Galatasaray'dan Rıdvan Dilmen Hakkında Hukuki İşlem Açıklaması

Galatasaray, Rıdvan Dilmen'i mahkemeye vermeye hazırlanıyor. Galatasaray Spor Kulübü, Rıdvan Dilmen'in açıklamaları nedeniyle soruşturma başlatılmasını talep edecek.

Galatasaray'dan Rıdvan Dilmen Hakkında Hukuki İşlem Açıklaması
Galatasaray'dan Rıdvan Dilmen Hakkında Hukuki İşlem Açıklaması Burak Soylu

Galatasaray, NTV Spor'da yaptığı açıklamalar nedeniyle tepki alan Rıdvan Dilme hakkında işlem başlatmaya karar verdi. 

Galatasaray, NTV Spor da yayınlanan 'Yüzde Yüz Futbol' programında sarf ettiği sözler nedeniyle, eski futbolcu ve spor yorumcusu Rıdvan Dilmen hakkında suç duyurusunda bulunacak.

Rıdvan Dilmen, Osmanlıspor-Fenerbahçe maçı sonrası yayınlanan 'Yüzde Yüz Futbol' programında Galatasaray ile ilgili açıklamalarda bulunmuştu. Dilmen, Galatasaray'ın yaptığı transferlerde bir kanunsuzluk olduğunu iddia etmişti. Bu açıklamaları sonrası özellikle sosyal medyada büyük tepki almıştı.

Gelen tepkiler sonrası yine NTV Spor'da yayınlanan 'Kırmızı Çizgi' programına telefonla bağlanan Dilmen, yaptığı açıklamaların Galatasaray camiası tarafından yanlış anlaşıldığını ve bu yanlış anlaşılmaya mahal verdiği için özür dilediğini açıklamıştı.

Bugün Galatasaray Spor Kulübü tarafından yapılan resmi açıklamada Rıdvan Dilmen hakkında hukuki süreç başlatılacağı ifade edildi.

Galatasaray tarafından yapılan resmi açıklamada 4 Kasım 2017 günü yayınlanan programda, Galatasaray'ın transferlerinde kanunsuzluk olduğunu iddia eden sözleri nedeniyle Rıdvan Dilmen hakkında hukuki sürecin başlatılacağı ifade edildi.

Galatasaray ile ilgili sözleri nedeniyle özür dileyen Rıdvan Dilmen'in yapacağı açıklama ise merakla bekleniyor. Gelişmeleri habegalatasaray.net adresinden takip edebilirsiniz.

BURAK SOYLU-HABER GALATASARAY

galatasaray rıdvan dilmen soruşturma
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Fatih Terim'den Takıma 5 Önemli Uyarı
Fatih Terim'den Takıma 5 Önemli Uyarı
Galatasaray'ın 6 Haftalık Fikstüründe Göze Çarpan Detay
Galatasaray'ın 6 Haftalık Fikstüründe Göze Çarpan Detay