Galatasaray Juventuslu Yıldızın Peşini Bırakmıyor

Galatasaray'da transfer çalışmalarına ağırlık verilmeye başlanıyor. İlk isim ise Juventus'un yıldızı Kwadwo Asamoah. Galatasaray yıldız oyuncuyla irtibat halinde.

Galatasaray Juventuslu Yıldızın Peşini Bırakmıyor
Galatasaray Juventuslu Yıldızın Peşini Bırakmıyor Burak Soylu

Galatasaray Süper Ligde dolu dizgin yoluna devam ediyor. Takım güzel bir hava yakaladı. Takım içinde oyuncu ve hoca ilişkileri de üst düzeyde. Her maç diziliş değişse de sahada olan oyuncuların isimleri aynı. Bu durumda oyuncuların birbirlerinin oyunlarına alışmalarını ve saha içi iletişimi güçlendiriyor.

Galatasaray, bir çok mevkideki sorunu çözmüş olsa da bazı mevkilerde sıkıntılar sürüyor. Sezon başında sol bek için transfer çalışmaları yapan Galatasaray, bu bölgede Linnes'i kullanmış ve Karabük'ten Iasmin Latovlevici'yi transfer etmişti. 

Fakat 2 oyuncunun da performansı diğer oyuncularla kıyaslandığında vasatın altında kalıyor. Bu nedenle Galatasaray'da yönetim ve teknik ekip bu bölgeye transferler yapılması gerektiğini düşünüyor. 

Galatasaray'da transfer için ise akla ilk gelen Kwadwo Asamoah. Juventus'ta yıllarca forma giyen yıldız oyuncu, yaz transfer döneminde de transfer edilmek istenmiş fakat kulübü yerine oyuncu bulamadığı için transfere izin vermemişti.

Galatasaray oyuncunun transferi için yeniden girişimlere başladı. İlk olarak oyuncuyla irtibat kuran yetkililer oyuncuya kulübüyle yeni sözleşme imzalamaması için baskı kuruyor. Juventus ise oyuncuyu kaybetmemek için sözleşme yenilemek istiyor.

Yaz döneminde oyuncunun Galatasaray'a gelmek için çok çaba sarf ettiğini biliyoruz. Bakalım Asamoah bu ikilemde hangi kulübü tercih edecek. Gelişmeler habergalatasaray.net adresinde olacak. Takipten ayrılmayın.

BURAK SOYLU-HABER GALATASARAY

galatasaray transfer kwadwo asamoah
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Fatih Terim'den Takıma 5 Önemli Uyarı
Fatih Terim'den Takıma 5 Önemli Uyarı
Galatasaray'ın 6 Haftalık Fikstüründe Göze Çarpan Detay
Galatasaray'ın 6 Haftalık Fikstüründe Göze Çarpan Detay