Galatasaray Arda Turan Transferinde Son Gelişmeler

Galatasaray Arda Turan teansferinde neler oluyor? Arda Turan Galatasaray'a geliyor mu? Arda Turan transferinde son gelişmeleri bu haberimizde bulabilirsiniz.

Galatasaray Arda Turan Transferinde Son Gelişmeler
Galatasaray Arda Turan Transferinde Son Gelişmeler Burak Soylu

Galatasaray'ın Arda Turan'a olan ilgisi bitmiyor. Milli yıldızın transferinde son gelişmeleri sizlere aktarıyoruz.

Galatasaray'da transfer hareketinin başlamasıyla birlikte Arda Turan'ın adı da sık sık geçmeye başladı. Biliyoruz ki Başkan Dursun Özbek, Arda Turan için şartları zorluyor. Yaz döneminde Arda Turan, taraftarın kendisini istemediğini iddia ederek transferinin olmayacağını söylemişti.

Fakat ara transfer döneminde Galatasaray'ın sol kanada yapacağı transferde listenin başında bulunuyor. Önümüzdeki yıl yabancı sınırının gelecek olması da Galatasaray'ın bu transferde istekli olmasına neden oluyor. Galatasaray taraftarı da yapılan haberlerle artık durumu kabullendi. 

Yapılan anket ve gözlemlere göre Galatasaray taraftarı da bu transferin gerçekleşmesinden yana. Peki yönetimin çok istediği, taraftarın olsa da olur olmasa da olur dediği Arda Turan için teknik direktör ne diyor? Igor Tudor Arda Turan'ı istiyor mu? 

Hırvat hoca bugün Arda Turan ile ilgili açıklamalarda bulundu. Igor Tudor, Arda Turan'ın çalışkan bir oyuncu olduğunu ve onu beğendiğini ifade etti. 

Bütün parçaları birleştirdiğimizde Arda Turan'ın Galatasaray'a transfer olması yüksek ihtimal gözüküyor.

Transferin gerçekleşmesi durumunda Galatasaray güçlü olan kadrosuna bir yıldız daha katmış olacak. Arda Turan'ın Galatasaray'a faydalı olup olmayacağı kararını ise Galatasaray taraftarı versin. Aşağıdaki anketi yanıtlyarak Arda Turan ile ilgili düşüncenizi ifade edebilirsiniz.

BURAK SOYLU-HABER GALATASARAY
 

 
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Fatih Terim'den Takıma 5 Önemli Uyarı
Fatih Terim'den Takıma 5 Önemli Uyarı
Galatasaray'ın 6 Haftalık Fikstüründe Göze Çarpan Detay
Galatasaray'ın 6 Haftalık Fikstüründe Göze Çarpan Detay