Galatasaray Ocak Ayında Asamoah Transferini Bitiriyor!

Galatasaray, Ocak ayında transfer sezonunu Kwadwo Asamoah transferini bitirecek Asamoah a transferiyle ilgili açıklama yaptı. İşte Asamoah transferindeki son gelişmeler.

Galatasaray Ocak Ayında Asamoah Transferini Bitiriyor!
Galatasaray Ocak Ayında Asamoah Transferini Bitiriyor! Fuat Sağlam

Galatasaray Ocak ayında transfer çalışmalarına Juventus'un oyuncusu Kwadwo Asamoah transferiyle başlayacak. 

Transferde çalışmalarını sürdüren sarı kırmızılı ekip, kadrosuna güç katacak oyuncular üzerinde duruyor. Yabancı sınırının 2019 yılı sonrasına bırakılması nedeniyle rahat bir nefes alan Galatasaray'da ilk isim Juventuslu Kwadwo Asamoah.

Galatasaray Ganalı yıldızın transferi için kulübü Juventus ile görüşmelere başlayacak. Jventus sezon sonunda kontratı bitecek olan oyuncudan para kazanmak istiyor. Fakat Juventus cephesi diğer yandan oyuncunun takımda kalmasını da istiyor. 

Kwadwo Asamoah transferiyle ilgili açıklamalarda bulundu. Galatasaray Sportif Direktörü Cenk Ergün ile bir görüşme yaptı. Asamoah bu konuşmada, Galatasaray'a verdiği sözün arkasında olduğunu ifade etti. Asamoah, Ocak ayında Galatasaray'ın kapısından dönmüştü. Kulübünün yerine oyuncu bulamaması nedeniyle transferi gerçekleşmeyen Asamoah, Ocak ayı için Galatasaray'a söz vermişti. 

Asamoah Galatasaray'a verdiği sözü tutmak istediğini belirtti. Juventus2un sözleşme yenileme teklifini de ret edeceğini açıkladı. 

Galatasaray bu gelişmeler üzerine hareke geçti. Cenk Ergün, Juventus ile temaslara başlayacak. Kulübünü ikna konusunda Asamoah'da baskı yapacak. Transferin maliyetinin düşürülmesi için gerekli mücadele verilecek. Böylelikle Galatasaray, sol kanadı için kaliteli bir ismi kadrosuna katmış olacak.

Galatasaray'ın başta Kwadwo Asamoah olmak üzere tüm transfer çalışmaları ve transfer gelişmeleri anlık olarak habergalatasaray.net adresinde olacak. 

FUAT SAĞLAM-HABERGALATASARAY.NET

asamoah galatasaray juventus transfer
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Fatih Terim'den Takıma 5 Önemli Uyarı
Fatih Terim'den Takıma 5 Önemli Uyarı
Galatasaray'ın 6 Haftalık Fikstüründe Göze Çarpan Detay
Galatasaray'ın 6 Haftalık Fikstüründe Göze Çarpan Detay