Arda Turan Galatasaray'a Transfer Edilecek mi?

Bir çok haber sitesi bu günlerde Arda Turan'ın Galatasaray'a transfer edileceğini yazıyor. Peki Arda Turan Galatasaray'a transfer olacak mı?

Arda Turan Galatasaray'a Transfer Edilecek mi?
Arda Turan Galatasaray'a Transfer Edilecek mi? Burak Soylu

Galatasaray-Arda Turan ilişkisi yeniden gündeme geldi Galatasaray'da son haftalarda çıkan kartlar nedeniyle ilk 11 oyuncularının alternatiflerinden verim alınamıyor. Dolayısıyla transfer iddiaları da gündeme düşmeye başladı.

İlk olarak yaz transfer döneminde adı Galatasaray ile sıkça anılan Türk yıldız Arda Turan'ın adı geçiyor. Arda Turan yaz döneminde transfer edilmek istendi. Başkan Dursun Özbek milli yıldızı ikna etmek için uğraştı. Fakat Arda Turan taraftarın tepkisi nedeniyle transfer teklifine olumsuz yanıt verdi.

Barcelona'da ilk 11'e giremeyen milli yıldızın adı şu sıralar tekrar gündeme geliyor. Peki Galatasaray Arda Turan'ı transfer edecek mi? Bu yazımızda bu konuyu ele alacağız.

Galatasaray ilk 11 bakımından oldukça güçlü bir takım oldu. Fakat kulübede oyuna sonradan dahil olup oyunu değiştirecek ya da sonuca etki edebilecek bir oyuncu yok. Zaten sahada tamamen yeni transferler yer alıyor. Muslera, Tolga ve Rodrigues dışındaki oyuncular 11'e girmekte zorlanıyor.

Galatasaray bu durumu çözebilmek adına şüphesiz transfer yapacaktır. Ocak ayında ara transfer döneminin başlamasıyla 3-4 oyuncunun kadroya dahil edeceğini belirtelim. Bu oyuncuların başında da Dursun Özbek'in gözdesi Arda Turan geliyor. 

Arda'nın da ara transfer döneminde Galatasaray'a gelmeye sıcak baktığı ifade ediliyor. Arda'nın transfer edilmesiyle Galatasaray 10 numara ve sol açık mevkiinde yıldız bir isim kazanmış olacak. Arda'nın Galatasaray'la tekrar eski günlerine dönebileceği ifade ediliyor.

Tüm tranfer gelişmelerine www.habergalatasaray.net adresinden ulaşabilirsiniz.

Burak Soylu

Haber Galatasaray

galatasaray transfer haberleri arda turan barcelona
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Fatih Terim'den Takıma 5 Önemli Uyarı
Fatih Terim'den Takıma 5 Önemli Uyarı
Galatasaray'ın 6 Haftalık Fikstüründe Göze Çarpan Detay
Galatasaray'ın 6 Haftalık Fikstüründe Göze Çarpan Detay