22 Nisan'da BİM'de Neler Var? Bu Hafta BİM Aktüel Ürünleri Neler?

22 Nisan 2022 tarihli BİM aktüel ürünleri kataloğu ondan neler var? BİM mağazalarında cuma günleri satışta olacak ürünlerin bilgilerinin bulunduğu katalog 4 sayfa olacak şekilde ilan edildi.

22 Nisan'da BİM'de Neler Var? Bu Hafta BİM Aktüel Ürünleri Neler? 22 Nisan 2022 tarihli BİM aktüel ürünleri kataloğu ondan neler var? BİM mağazalarında cuma günleri satışta olacak ürünlerin bilgilerinin bulunduğu katalog 4 sayfa olacak şekilde ilan edildi. İşte karşınızda 22 Nisan 2022 BİM aktüel kataloğu ürünleri ile 4 sayfalık cuma kataloğu unun tamamı ve çok daha fazlası haberimizde...

Her hafta salı günü ile cuma günü BİM mağazalarında bulunan indirimli ürünler aktüel katalog içerisinde paylaşılmaktadır. İndirimi bir şekilde alışveriş yapmayı isteyen vatandaşların bu katalog üzerinden kendilerine en uygun ürünleri tercih etmek suretiyle satın almaları sağlanıyor. Peki, yeni haftanın 2 kataloğunda hangi ürünler var? Cevabı haberimizde...

·         BİM Aktüel Kataloğu 1. Sayfa

Aktüel-kataloğu Nil sayfasında şöyle bir baktığımızda yetişkin tişört, spor ayakkabı, kulaklık üstü kulaklık, akıllı saat, çeşitli oyuncaklar, ay yıldızlı balon, kot görünümlü tayt ile çocuk pijama takımı yer almaktadır.

·         BİM Aktüel Ürünler Kataloğu 2. Sayfa

Katalogda yer alan ikinci sayfaya baktığımızda ise 4 bölmeli derin dondurucu başta olmak üzere cam set üstü ocak, otomatik kapanan ışıklı kettle, çok fonksiyonlu buharlı temizleyici, kısa meşrubat bardağı, ekmek kutusu, oval sebzelik, saklama kabı ile fincanlı çaydanlık yer almaktadır.

·         BİM Aktüel 22 Nisan 2022 cuma kartallı onun 3. sayfasında hangi ürünler var?

3. sayfaya baktığımızda 8 bölmeli çok amaçlı dolap başta olmak üzere çekmece düzenleyici, vakumlu hurç set, ile başucu düzenleyici ve baza altı kutusu gibi ürünler yer almaktadır.

# spor

20 Nis 2022 - 21:24 İzmir- Ekonomi