Kuveyt Türk’ten Elektronik Alışverişlerinize 36 Ay Vadeli Finansman Desteği!

Kuveyt Türk Katılım Bankası, müşterilerinin farklı ihtiyaçlarına çeşitli finansman ürünleri sunmaya devam ediyor

Kuveyt Türk’ten Elektronik Alışverişlerinize 36 Ay Vadeli Finansman Desteği! Kuveyt Türk Katılım Bankası, müşterilerinin farklı ihtiyaçlarına çeşitli finansman ürünleri sunmaya devam ediyor. Kuveyt Türk Katılım Bankası, özellikle de elektronik beyaz eşya ile cep telefonu ve bilgisayar ile ev tekstil ürünlerine destek sağlıyor.

Kuveyt Türk'ten ihtiyaç finansmanı kullanımlarına 36 aylık vade seçeneği ile finansman desteği

Kuveyt Türk Katılım Bankası tarafından sağlanmakta olan yerinde finansman fırsatı anlaşmalı e-ticaret siteleri ile bayilerde ödeme avantajı sunan dijital ihtiyaç finansman ürünüdür. Vatandaşlar, bu finansman paketi aracılığı ile 40.000 TL ye kadar finansmanı kullanmak suretiyle gereksinimlerini yerine getirebiliriz. Geri ödemelerde ise Kuveyt Türk Katılım Bankası, uzun vadeli ödeme planları ile vatandaşların geri ödeme işlemlerini çok daha rahat 3 şekilde yerine getirilmesini sağlıyor.

Bankanın resmi internet sayfasında ve sosyal medya hesaplarında peş peşe yapılan son dakika açıklamasıyla 'cep telefonu alım satım işlemleri için 4.500 TL'ye kadar maksimum 12 ay taksit ve 4500 TL’ nin üzerinde ise en çok 3 taksit olacak şekilde vade seçeneği sunuluyor.’

Tablet alışverişlerinde ise en çok 6 ay vade seçeneği sunulurken bilgisayar alım satım işlemlerinde ise Kuveyt Türk Katılım Bankası en çok 12 aylık vade seçeneği ile sizlere hizmet etmektedir.

Kuveyt Türk Katılım Bankası elektronik alım satım işlemlerine finansman desteğini geri ödeme planı nasıl?

Online alışveriş ile ihtiyaçlarını karşılamak ve daha sonrasında Kuveyt Türk Katılım Bankasından finansman desteği alarak 36 aylık vade seçeneği şeklinde geri ödemelerini yapmak isteyen vatandaşlara banka tarafından yüzde 1.93 oranında kar payı oranı ile finansman desteği sağlanmaktadır. Geri ödemelere yönelik maliyet tablosunda ise genel itibariyle 10.000 TL'lik bir finansman desteğinin kullanılması ile beraber 12 aylık vade seçeneğinin hesaba katıldığını düşünürsek aylık kar oranını yüzde 1.93 olacak ve geri ödeme taksit tutarı 966 TL olacak.

22 Nis 2022 - 19:33 - Ekonomi