Akbank, O Pozisyonlarda 423 Personel Alacağını Duyurdu! Başvuru Şartları Neler?

Akbank resmi internet sayfası ve sosyal medya hesapları üzerinden yapılan peş peşe açıklamaları ile beraber Akbank bünyesinde istihdam edilmek üzere 423 personel alımı gerçekleştirilecek nokta bu ilana göre 423 müşteri temsilcisi ile banka personeli alımı yapılacak.

Akbank resmi internet sayfası ve sosyal medya hesapları üzerinden yapılan peş peşe açıklamaları ile beraber Akbank bünyesinde istihdam edilmek üzere 423 personel alımı gerçekleştirilecek nokta bu ilana göre 423 müşteri temsilcisi ile banka personeli alımı yapılacak. Başvuru ayrıntıları haberimizin devamında...

 Akbank bünyesinde istihdam edilmek amacıyla tecrübesiz yeni mezun personel alımı yapılacağı açıklandı. Müşteri temsilcisi alımı ile banka personeli alımı yapılacak. Yapılan plana göre bünyesinde istihdam edilmek amacı ile yazılım uzmanı, üye işyeri hizmetleri yönetici yardımcısı, şube operasyonları yetkilisi, nakit operasyon yetkilisi, gişe görevlisi alımı ile müşteri iletişim merkezi yetkilisi unvanlarında personel alımı gerçekleştirilecek.

Akbank personel alımları ülke geneli olmak üzere toplamda 81 farklı şekilde gerçekleştirilecek. Fakat yayımlanmış bu ilanlara göre aktif bir şekilde alımlar; genel merkez başta olmak üzere Sabancı Center, İstanbul, Ankara Akbank bankacılık merkezi, Antalya, İstanbul, Kayseri, Kocaeli, Muğla, Manisa, Şanlıurfa, Zonguldak, Tekirdağ gibi şehirlerde personel alımı yapılacak.

 Akbank personel alım ilanlarına başvuru şartları neler?

·         Türkiye Cumhuriyeti Devleti vatandaşı olmak,

·         En az lise mezunu olmak,

·         Vazifesini yerine getirmesine mani olabilecek herhangi bir sağlık problemi bulunmamak,

·         Erkek adaylar için askerliğini yapmış ya da askerlik ile alakası bulunmamak.

·         Tercihen İngilizcenin bilinmesi koşulu aranacak

Akbank personel alım ile başvuru şekli ve tarihi Müracaatlar, Akbank kariyer linki üzerinden elektronik ortamda yapılacaktır.

26 Nis 2022 - 21:45 - Ekonomi