Vakıfbank dertlere derman oluyor! 33.000 TL nakit veriyor! Hemen başvuru yaparak onay alın

Vakıfbank son dakika kampanyasıyla vatandaşlara 33.000 TL'ye kadar ödeme yapacağını duyurdu.

Vakıfbank son dakika kampanyasıyla vatandaşlara 33.000 TL'ye kadar ödeme yapacağını duyurdu. Vakıfbank, ilk taksit ödemesinde 3 ay gecikmeli 36 ay kredi başvuruları alıyor. Vakıfbank aracılığıyla düzenlenen beyanname ile kredi başvurusunda bulunacak vatandaşlar belirtilen şartları taşımaları halinde diledikleri zaman kredi onayı alabilecekler. Vakıfbank, kişilerin kredi notuna göre TC kimlik numaranıza yapılacak olan 33000 TL'ye kadar olan bu ödemeleri yapacaktır.

Vakıfbank özellikle pandemi döneminde verdiği destek kredileri ile gözde bankalardan biridir. Gelir belgesi olmadan TC kimlik numarası ile başvuran vatandaşlara da ekonomik olarak zor durumda olan vatandaşlar için düzenlenen 33 bin TL'ye kadar ihtiyaç kredisi kampanyasından yararlanabilecek.

Vakıfbank aracılığıyla onbeş bin TL'ye kadar ihtiyaç kredisi başvurusu yapmanın birden fazla yöntemi bulunmaktadır. Talep eden vatandaşlar kredi için en yakın banka şubesine giderek nüfus cüzdanı ile on beş bin liranın üzerinde, kimlik belgesi ve geliri ile on beş bin liranın üzerinde kredi talep edebilirler. Kredi başvurusunda bulunan kişilerin bankacılık koşullarına uymaları halinde aynı gün içerisinde onay alacağını söyleyebiliriz.

Vakıfbank aracılığıyla emekli olan vatandaşlar, on beş bin TL'ye kadar kredi kullanmak istedikleri takdirde emekli maaşlarını bu banka üzerinden almak zorundadır. Vakıfbank, şiddete başvurmayan emekliler maaşlarını ödedikten sonra yüksek limitli ihtiyaç kredisi kullanabilirler. Sigortalı olarak çalışan kişilerin bu sigortalı maaşı aynı işyerinde en az 6 aydır almış olması gerekmektedir.

Vakıfbank aracılığıyla 33.000 TL'ye kadar kredi başvurusunda bulunmak isterseniz sadece banka şubesine kimliğinizle gidebilirsiniz. Kimliğinizle kredi onayı almak istiyorsanız bu bankada hesabınızın olması gerekir. Hesabınız yoksa bankaya giderken kimlik ve gelir belgenizi getirmeniz gerekmektedir. Vakıfbank şubeleri üzerinden yapacağınız kredi başvurularında banka şubesi yetkisinde kredi onayı verecektir. Kredi onaylandıktan sonra aynı dakika içerisinde kredi kullanım süreci başlar. Kredi onayı alamayan kişiler bankaya kefil vererek kredilerini kullanabilirler.

29 Nis 2022 - 09:50 - Ekonomi