İş Bankası 41.000 TL'ye Kadar Bankamatik Kartı Olanlara Nakit Veriyor! Son Dakika

Banka kartı olan kişiler için uygun kredi başladı. 41000 TL ve üzeri ihtiyaç kredisi kullanmak isteyenler İş Bankası üzerinden ihtiyaç kredisi kullanabilirler.

Büyütmek için resme tıklayın

Banka kartı olan kişiler için uygun kredi başladı. 41000 TL ve üzeri ihtiyaç kredisi kullanmak isteyenler İş Bankası üzerinden ihtiyaç kredisi kullanabilirler. İhtiyaç kredisi olarak kullandırılacak bu kampanyada emeklilere, işçilere ve memurlara ödeme yapılacak. Par ihtiyacı olan vatandaşlar için İş Bankası, banka kartı olanlara 41.000 TL ödeyecek. İş Bankası, sosyal medya hesaplarından yaptığı duyuruda, banka şubelerine gitmeden size kredi verecek.

Emekliler ve geçim sıkıntısı içinde olan işçiler, bu bankada hesapları varsa, hesapları üzerinden size ulaşan internet bankacılığı şifresi ile 41000 TL talep edebileceklerdir. Krediye uygun olanlar bu kredileri 36 aya kadar kullanabilecekler. İş Bankası da 41.000 TL şartlarını açıkladı.

İş Bankası kredi başvurusu için gerekenler

İş Bankası aracılığıyla kredi başvurusunda bulunmak için 1100 ve üzeri kredi notu aranmaktadır Başvuru sahipleri, bankacılık şartlarına uymaları halinde İş Bankası kredisi adı altında daha yüksek limitli krediler için de başvuruda bulunacaklardır. Özellikle borcunu kapatmak için kredi almak isteyenler 36 aya kadar kredi kullanacak. Diğer bankadan olan genel kredilerini ve kredi kartı borçlarını tek bir yerden tahsil etmek isteyenler İş Bankası üzerinden başvurarak kredi alabilecekler.

41000 TL 36 ay vadeye kadar başvuranlar ilk taksit ödemesini 3 ay geciktirecek. Talep için banka şubelerine gitmeden mobil uygulama üzerinden kredi talebinde bulunabilirsiniz.

İş Bankası mobil uygulaması üzerinden banka şubelerine giderek kredi başvurusunda bulunabilir veya müşteri hizmetleri numarasını arayarak internet bankacılığı şifresi alabilirsiniz. Bu sayede İş Bankası mobil uygulamasına 7/24 ulaşabilir, tüm bankacılık işlemleriniz gibi kredi başvuru işlemlerinizi de gerçekleştirebilirsiniz. Detayları ve güncel faiz oranlarını banka şubeleri ile görüşerek öğrenebilirsiniz.

29 Nis 2022 - 09:53 - Ekonomi