Vakıfbank 13.000 TL ödeme yapacak! ATM'den hemen ödenecek

Vakıfbank üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak vatandaşlara 13 bin TL'ye kadar hızlı kredi ödemesi yapılıyor.

Büyütmek için resme tıklayın

Vakıfbank üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak vatandaşlara 13 bin TL'ye kadar hızlı kredi ödemesi yapılıyor. Bir kamu bankası olan Vakıfbank, ihtiyaç kredisi kullanacak vatandaşlar için banka hesaplarından belirlenen koşullarda istedikleri zaman kullanabilecekleri 13.000 TL tutarında kredi limiti almaktadır. Kredi başvurusunda bulunan kişiler, Vakıfbank'ta hesabı varsa, banka şubesine gitmeden diledikleri zaman mobil uygulama üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilecekler.

Vakıfbank şubelerine gitmek isteyen ve banka hesabı olmayan kişiler kimlik belgesi ve gelirleri ile kredi başvurusunda bulunabilirken, bu bankadan maaş alan veya banka hesabı olanlar sadece geliri olmayan kredi kullanabilirler. kimlik belgenizle birlikte belgeleyiniz. Kredi başvurusunda bulunan vatandaşlar 5 dakika sonra sonucu hemen öğrenerek 36 ay 13.000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisinden yararlanabilecekler.

Vakıfbank kredi başvurusu nasıl yapılır?

Vakıfbank'ta ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak isteyenler bu banka üzerinden emekli aylığı ve düşük faizli kredi kullanabilirler. 13 bin TL ve üzeri emekli maaşınızı Vakıfbank şubelerine aktararak jenerik kredi başvurunuzu kullanabilirsiniz. Başvuruda bulunabilenler, banka şubelerine giderek işlem yapmak istiyorlarsa en yakın Vakıfbank şubesine giderek, kimlik ve gelir belgesi ile birlikte çok amaçlı kredi başvuru formunu doldurarak kredi başvurusunda bulunabilirler. Başvuru yapıldıktan sonra banka size şube yetkisi dahilinde kredi onayı verecek ve onaylanan krediyi dilediğiniz zaman hesabınıza yatırabilirsiniz.

Vakıfbank üzerinden ihtiyaç kredisi başvuruları da bankanın resmi internet sitesi üzerinden yapılabilmektedir. Vakıfbank'ın resmi internet sitesi üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak kişiler, ihtiyaç kredisi başvuru formunu eksiksiz doldurmaları halinde bankadan ne kadar onay alacaklarını 5 dakika içerisinde öğrenebilecekler. Vakıfbank'tan ihtiyaç kredisi başvurusu yaptıktan sonra hemen bir sonuç alacaksınız ve bu sonuca göre kredi kullanmış olacaksınız. Vakıfbank'tan ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak kişiler de mobil uygulama üzerinden 7 gün 24 saat ihtiyaç kredisine başvurabilir, internet kredisi kullanırken daha düşük faiz oranları ve ücretsiz kredi seçeneklerinden faydalanabilir.

29 Nis 2022 - 20:31 - Ekonomi