Denizbank TC kimlik numarasının son hanesi 0-2-4-6-8 olan kişilere 7600 TL ödeme yapıyor!

Acil para isteyen vatandaşlar için Denizbank üzerinden gerçekleştirilen kampanyada TC kimlik numaranız üzerinden 7600 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi kullanabileceksiniz

Büyütmek için resme tıklayın

Acil para isteyen vatandaşlar için Denizbank üzerinden gerçekleştirilen kampanyada TC kimlik numaranız üzerinden 7600 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi kullanabileceksiniz. Kredi başvurusunda bulunacak vatandaşlar Finansbank üzerinden yapacakları bu işlemler ile 5 dakika içerisinde kredilerini kullanabilecekler. Denizbank üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak isteyenler için hazırlanan bu kredi kampanyasına katılım için belirli şartlar bulunuyor. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı iseniz ve 18 yaşını doldurmuşsanız, banka notu 1200 ve üzeri olan vatandaşlar Finansbank aracılığıyla ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilirler. Kredi başvurusunda bulunacak kişiler, belirtilen şartları yerine getirmek kaydıyla, 36 ay vade ile 7600 TL ve üzeri kredi alabilirler.

Nasıl başvurulur?

Denizbank üzerinden bu kampanyaya katılarak ne kadar kredi onayı aldığınızı öğrenmek istiyorsanız bankaya kısa mesaj göndererek sonucu hemen öğrenebilirsiniz. Denizbank üzerinden SMS ile kredi başvurusunda bulunduğunuzda TC Kimlik numaranızı 50 30'a göndermeniz yeterli olacaktır. TC Kimlik numaranız ile 50 30'a mesaj gönderdikten sonra banka, kendi yetkisi dahilinde değerlendirmeyi otomatik olarak yapacaktır. merkez ofis ve kimlik numaranız üzerinden kredi derecelendirme talebi ile kredi sonucunu belirleyecektir. Başvuru yaptıktan sonra kredi onayı alan kişiler bu parayı hemen hesaplarına yatıracaktır.

Denizbank üzerinden banka hesabı da olan vatandaşlar, bankanın mobil uygulaması üzerinden jenerik kredi başvurusunda bulunarak kredi kullanabilecekler. Denizbank mobil uygulamasına giriş yaparak 7 gün 24 saat hatta hafta sonu ihtiyaç kredisine başvurabilir, onaylanan tutarı mobil uygulama üzerinden hesabınıza yatırabilirsiniz. Bankalar internet bankacılığı üzerinden kullanacağınız ihtiyaç kredileri için daha düşük faizli krediler verirken, herhangi bir gider ve gelir belgesi olmadan da internet bankacılığını kullanabilirsiniz.Bankanın güncel faiz oranlarını ve kredi başvuru koşullarına ilişkin genel bilgileri öğrenmek istiyorsanız, bu kampanyalardan haberdar olmak için bankanın müşteri hizmetleri numarasını arayabilir veya banka şubelerine gidebilirsiniz. Denizbank, diğer özel bankalarda olduğu gibi, kişilerin kredi notuna göre faiz oranları kullanarak müşterilerine kredi vermektedir.

29 Nis 2022 - 20:35 - Ekonomi