Devlet destekli 0.99 faizle nakit imkanı verilecek! Nakit isteyenler 10.000 TL üzerinde hemen onay alacak

Devlet destekli 0.99 faizle nakit imkanı verilecek! Nakit isteyenler 10.000 TL üzerinde hemen onay alacak. Detayları belli oldu.

Büyütmek için resme tıklayın

Devlet onaylı 0.99 faizle nakit ihtiyacı sağlanacak. Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank’ın yaptığı açıklamalar neticesinde devlet onaylı olacak şekilde nakit ihtiyacı olan kişilere 0.99 faizle nakit ihtiyacı sağlanacak. Kamu bankaları üzerinden başvurular gerçekleştirilebilecek. Başvuru yapmadan önce ise bazı şartlar aranmaktadır.

Başvuru yapmadan önce kullanıcıların öncelikli olarak banka kredi politikalarına uygun olup olunmadığının bilinmesi gerekmektedir. Nakit ihtiyacı olan kullanıcılara banka 20.000 Türk lirasına kadar ve daha önce bankadan kredi çekip bunu düzenli olarak ödeyen kullanıcılara böyle bir imkân tanımaktadır.

Nakit ihtiyacı olan kişiler 0.99 faizle kredi çekebilme imkanına sahip olacaklardır. Eğer ihtiyaç kredisi çekmek isterseniz 20.000 TL karşılığında 0.99 faizle 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilirsiniz. Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank emekli veya sigortalı olan kişilerden bazı belgeler istemektedir.

Emekli olan kişiler kendi bankalarından emekli maaşını almasını isterken sigortalı olarak çalışan kullanıcılar içinse son işyerlerinde 6 aydır sigorta primlerinin yatmasını görmek istemektedir.

ZİRAAT BANKASI, HALKBANK, VAKIFBANK ÜZERİNDEN NASIL BAŞVURU YAPILIR?

Kullanıcıların nakit ihtiyacı olması durumunda 0.99 faizle nakit ihtiyacı almaları son derecede kolay yöntemlerle sağlanmaktadır. Size en yakın olan banka şubesine kimliğinizle giderek başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Diğer bir yol ise eğer kayıtlı bir banka hesabınız varsa banka hesap numarası üzerinden aldığınız internet şifresi ile kolay bir şekilde başvuru yapabilirsiniz. Bankalardan resmi internet sitesi aracılığı ile sizlerde hemen sonuç görebilirsiniz. 

01 Nis 2022 - 08:40 - Ekonomi