Nakit ihtiyacı olan kullanıcılar için 10.000 Türk lirası ödeme yapılacak

Nakit ihtiyacı olan kullanıcılar için 10.000 Türk lirası ödeme yapılacak. 10.000 TL için şartlar ve başvurular için nasıl bir yol izlenmelidir?

Büyütmek için resme tıklayın

Nakit ihtiyacı olan kullanıcılar için 10.000 Türk lirası ödeme yapılacak. 10.000 TL için şartlar ve başvurular için nasıl bir yol izlenmelidir?

SMS ile başvuru yapabilme imkanına sahipsiniz.

Üzerinize kayıtlı cep telefonu üzerinden bireysel yazıp boşluk bırakın. Ardından T.C kimlik numaranızı yazdıktan sonra bir boşluk daha bırakıp aylık gelirinizi yazarak, Yapı Kredi Bankası üzerinden 10.000 TL kredi başvurusu için yazdığınız mesajı 44 11’e gönderebilirsiniz. Gönderdiğiniz mesajın ardından banka size 5-10 dakika içerisinde sizlere sonucu e-posta, kısa mesaj ya da telefonla arama yoluyla iletecektir.

Eğer tutar onaylanırsa hemen hesabınızda gözükecektir. Yapı Kredi Bankası’na sahip olup banka hesabı olan kullanıcılar Yapı Kredi’nin mobil uygulamasını kullanarak ne zaman ihtiyaçları olursa olsun 36 ay vadeli 10.000 TL’lik nakit kredi kullanabilirsiniz. Mobil uygulama olmadan da başvuru yapabilirsiniz. Yapı Kredi Bankası’nın ATM’si veya müşteri hizmetleri aranarak da 10.000 TL’lik nakit kredi kullanabilirsiniz.

Bu kampanyanın sizlere sunduğu birçok avantaj da mevcuttur. Banka, ilk taksit ödemesinde sizlere 90 gün erteleme hakkı vermektedir. Sadece bireysel olan müşteriler de bu kampanyadan yararlanabilirler. Emekli veya sigortalı olan bireyler için banka kredi puanının en az 1200 olması gerekmektedir. Ayrıca düzenli bir gelire sahip olduklarını kanıtlayan gelir belgesinin de gösterilmesi zorunludur. İhtiyaç kredisine başvuracak olan vatandaşların Yapı Kredi Bankası’na giderek de işlemlerini hızlı bir şekilde tamamlayabilmektedirler.

01 Nis 2022 - 09:43 - Ekonomi