Akbank duyuru yaptı! Nakit isteyenlere önemli haber! Faizsiz ve Faizli 50.000 TL Ödemeler hesaplarda

Akbank duyuru yaptı! Nakit isteyenlere önemli haber! Faizsiz ve Faizli 50.000 TL Ödemeler hesaplarda. Son dakika kampanyası ile birlikte hemen ödeme alın!

Büyütmek için resme tıklayın

Tüketici kredisi artık birçok ihtiyacımızı karşılamamıza yardımcı olan finansal araçlardan biri ancak bankalar arasındaki rekabet nedeniyle tüketiciler de kendilerine en uygun kredi seçeneğini seçmeye çalışıyor. Piyasayı incelerseniz dikkat çeken kredilerden biri de Akbank'ın anında kredi seçeneği. Kolay başvuru yöntemleri, uygun faiz oranları ve her bütçeye uygun geri ödeme seçenekleriyle Akbank'ın ihtiyaç kredisi tercih edilen krediler arasında yer almaktadır. İşte Akbank anında kredi başvuru yöntemleri ve diğer bazı detaylar!

Akbank Anında Kredi Faiz Oranları Nelerdir?

Akbank anında kredi seçeneğinden yararlanmak isteyen müşteriler için banka tarafından belirlenen faiz oranı yüzde 2,84 ve maksimum geri ödeme süresi 36 aydır. Bu limitten kullanabileceğiniz maksimum tutar 10.000 TL'dir. 36 ay için ödediğiniz tutar aylık 486 TL'dir. Alınan kredi için ödeyeceğiniz toplam tutar 17.560 TL'dir.

Akbank Anında Kredi İçin Başvuru Yöntemleri

Akbank anında kredi seçeneğinden yararlanabilmeniz için öncelikle 18 yaşını doldurmuş olmanız gerekmektedir. Ayrıca daha önceki kredi ödemelerinizin zamanında ve eksiksiz yapılmış olması, kredi çekebilmek için uygun bir kredi geçmişine sahip olmanız gerekmektedir. Gelirinize ilişkin resmi belgenizin olması ve evli iseniz eşinizin yazılı onayı olan bir belgeye sahip olmanız gerekmektedir. Bu şartlar altında Akbank Mobil, Akbank İnternet şubesi veya size en yakın Akbank şubesi ile iletişime geçerek istediğiniz kredi tutarını belirleyin ve kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

Başvurunuz onaylandıktan sonra ise şu evrakları getirerek anında kredinizi çekebilirsiniz;

Nüfus cüzdanı
Fatura veya ikamet belgesi
Gelirinizi gösteren belge

02 Nis 2022 - 20:55 - Ekonomi