Nisan Ayının İlk Gününde TEB, Halkbank, Denizbank İhtiyaç Kredisi Kampanyalarını Tek Tek Duyurdu!

Mart ayını geride bıraktık ve nisan ayına giriş yaptık. Kamu bankaları başta olmak üzere özel bankalar, nisan ayına yönelik ihtiyaç kredisi kampanyalarını tek tek ilan etti. İşte detaylar ve çok daha fazlası haberimizde...

Büyütmek için resme tıklayın

Nisan Ayının İlk Gününde TEB, Halkbank, Denizbank İhtiyaç Kredisi Kampanyalarını Tek Tek Duyurdu! Mart ayını geride bıraktık ve nisan ayına giriş yaptık. Kamu bankaları başta olmak üzere özel bankalar, nisan ayına yönelik ihtiyaç kredisi kampanyalarını tek tek ilan etti. İşte detaylar ve çok daha fazlası haberimizde...

Denizbank Nisan Ayı İhtiyaç Kredisi Kampanyası Detayları Neler?

Kolay bir şekilde kredi alınan bankalar arasında yer alan Denizbank, müşterilerine nisan ayına özel bir şekilde yeni kredi paketlerini duyurdu. Kampanyaya katılım sağlamak isteyen vatandaşlara Denizbank ihtiyaç kredisi müracaat işlemleri için internet uygulamalarından müracaat işlemlerini yapma avantajı sunarken diğer taraftan yüzde 2.94 şeklinde faiz oranları ile 10.000 TL'lik İnşaat kredisinin kullanılması durumunda 494 TL'lik bir geri ödeme taksiti olacak.

Halk Bankası Nisan Ayına Özel İhtiyaç Kredisi Kampanyası Detayları Neler?

Kamu bankaları arasında yer alan Halkbank ise Denizbank kredi kampanyası verileri oranlarına göre daha düşük faiz oranlarını uygulamaktadır. Bankanın ihtiyaç kredisi faiz oranlı rakamı da Böylelikle düşüyor. Halkbank'tan 10.000 TL’lik bir ihtiyaç kredisi çekilmesi durumunda aylık ödenecek taksit tutarı 395 TL olarak gerçekleşiyor. 

Türkiye Ekonomi Bankası (TEB) Nisan Ayına Özel İhtiyaç Kredisi Detayları Neler?

Türkiye Ekonomi Bankası'nın sunmuş olduğu ihtiyaç kredisinden faydalanmak isteyen vatandaşlara aylık %2, 33 faiz oranı ile ihtiyaç kredisi sunuluyor. 36 aylık vade seçeneği ile hesaplama tablosu ele alındığında 10.000 TL'lik kredi çekilmesi durumunda aylık 444 TL şeklinde bir taksit ödemesi gerçekleşiyor. Cepte uygulaması üzerinden şubeye dahi gitmeye gerek olmadan anında ihtiyaç kredisi Kullanıma hazır olacak.

02 Nis 2022 - 21:51 - Ekonomi