İhtiyaç Kredilerinde Hiç Kimsenin Vermediği Faizleri Kamu Bankaları Veriyor!

İhtiyaç Kredilerinde Hiç Kimsenin Vermediği Faizleri Kamu Bankaları Veriyor! Kamu bankaları, 1 Nisan 2022 tarihinde nisan ayına yönelik kredi kampanyalarını duyurdu.

Büyütmek için resme tıklayın

İhtiyaç Kredilerinde Hiç Kimsenin Vermediği Faizleri Kamu Bankaları Veriyor! Kamu bankaları, 1 Nisan 2022 tarihinde nisan ayına yönelik kredi kampanyalarını duyurdu.

Kamu Bankalarının 1 Nisan İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları Detayları Neler?

Ziraat Bankası, VakıfBank ile Halk Bankası üzerinden ihtiyaç kredisini alacak olan vatandaşlar açısından çeşitli seçenekler masada her banka, kendine göre uygulamış olduğu paketler kapsamında değişik seçenekler sunuyor.

·Vakıfbank müşterilerine yüzde 1.55 faiz oranı ile yüzde 1.94 faiz oranı ile ihtiyaç kredisini sunmaktadır. Faiz oranı ise kişiye göre şekillenirken diğer taraftan müşteriler, 125.000 TL'lik limit ile beraber 24 aylık vade seçeneği ve 36 aylık vade seçeneklerinden faydalanabiliyor.

·Halk Bankası'ndan kredi alacak vatandaşlar açısından müşterilerin banka maaş müşterisi olmaları durumunda ya da kamu personeli olmaları durumunda 1.55 ile 1.69 ve en çok 1.75 gibi faiz seçenekleri sunulurken, diğer taraftan 2 ya da 3 yıl vadeli olacak şekilde sunulacak kredilerde en üst limit 100.000 TL olacak şekilde şekil almaktadır.

·Ziraat Bankası'nda maaş müşterisi olan vatandaşların en büyük avantajı, tüketici ürün paketi kapsamında ihtiyaç kredisi alıyor olmalarıdır. Bankanın kredi avantajları da yüzde 1.55, yüzde 1.69 ve en çok yüzde 1.94 faiz oranları mevcuttur. Ziraat Bankası'ndan kredi çekmek isteyen vatandaşlar açısından açıklanan en yüksek limit 100.000 TL olarak açıklandı.

02 Nis 2022 - 21:52 - Ekonomi