Kimlik Numarasına 13 000 TL Ödeme Yapılacak! Duyurunun Ardından Hesaplara Yattı…

TC Kimlik Numarasına 13 bin TL tutarında ödeme yapılacak. Duyuru yapıldıktan sonra hesaplara yatırıldı. Son dakika kampanyası olarak bankadan işlem yapanlara sonuç hemen bildiriliyor.

Büyütmek için resme tıklayın

SON DAKİKA:Kimlik Numarasına 13 000 TL Ödeme Yapılacak! Duyurunun Ardından Hesaplara Yattı…TC Kimlik Numarasına 13 bin TL tutarında ödeme yapılacak. Duyuru yapıldıktan sonra hesaplara yatırıldı. Son dakika kampanyası olarak bankadan işlem yapanlara sonuç hemen bildiriliyor. Vatandaşlara kimlik numaraları üzerinden 13 bin TL ödeme yapılacak. İhtiyaç kredisi olarak verilecek olan kredide vade 36 aya kadar çıkabiliyor. Hızlı bir şekilde kredi kullanılabilecek.

Nakit ihtiyacı hissedildiğinde kullanılacak olan ihtiyaç kredisinde ilk taksit ödemesi 3 ay ertelemeli olarak gerçekleşecek. Denizbank tarafından başlatılan kampanyaya katılım sağlayarak sonucu 5 dakika gibi kısa bir sürede öğrenebilirsiniz. 18 yaşını tamamlamış olan herkes TC kimlik numarası üzerinden 13 bin TL tutarındaki kredi imkânından faydalanabilecek. Krediye başvuru yaparak kullanmak isteyen vatandaşlara kısa sürede bilgilendirme yapılıyor.

Denizbank tarafından başlatılan kampanyaya başvuru yapmak için SMS atılabilir. SMS yolu ile başvuru yapan kişilere banka tarafından hızlı bir şekilde sonuç bildiriliyor. Konu hakkında gerekli bilgileri Denizbank açıkladı. Denizbank üzerinden uygulamaya koyulan bu kampanyada ihtiyaç kredisi olarak kullanacak vatandaşlar SMS atarak onay almaları durumunda, gelir belgesine gerek kalmadan verilecek olan kredileri hesaplara yatıracağını bildirdi.

Kampanyaya katılım sağlayarak başvuru yapmak isteyen vatandaşlar, cep telefonunun mesaj kısmına girerek kredim yazıp boş bırakılarak TC kimlik numaralarını yazarak mesajı 32 80 nolu numaraya gönderebilirler. Gönderilen mesaj sonrasında başvuru yapan banka müşterilerine hızlı bir dönüş yapılarak sonuç bildiriliyor.

Bireysel müşterilerin başvuru yapacağı bu kampanyaya katılım sağlayanlara kredi kullanımda ilk ödemelerini 90 gün sonra yapma imkânına da sahip olacak. 36 ay vadeye dayanan bu ödemeleri banka şubeleri dışında, mobil uygulama üzerinden de başvuru yapabilecek.

Denizbank üzerinde SMS ile başvuru yapma imkânı bulamayan kişiler, internet sitesinden başvurularını yapabilecek. Siteye girerek ihtiyaç kredisi başvurusunu yapabilirler. Bankanın resmi internet sitesine girilerek yapılan başvuruda kimlik numarası üzerinden sorgulama yapılabilir. Sorgulama yapıldıktan sonra banka tarafından ilgili kişilere hızlı bir şekilde sonuçlar aktarılacak.

03 Nis 2022 - 20:01 - Ekonomi