Emekliye Sevindirici Haber! 6 000 TL Ödeme…

Emeklileri sevindirecek son dakika haberi! Emeklilere 6 bin TL ödeme yapılıyor. Başvuruda bulunan her emekli ödemeden faydalanabilecek. İşte konu ile ilgili detaylar…

Büyütmek için resme tıklayın

Emeklileri sevindirecek son dakika haberi! Emeklilere 6 bin TL ödeme yapılıyor. Başvuruda bulunan her emekli ödemeden faydalanabilecek. İşte konu ile ilgili detaylar…

Geçim sıkıntısı çeken temel ihtiyaçlarını karşılamada zorlanan emekliler için sevindirici haber geldi. Ekonomik anlamda rahat nefes almalarını sağlamak için başlatılan 6 bin TL tutarındaki kampanyaya başvuruda bulunmak isteyen vatandaşlara 5 dakika gibi kısa sürede sonuç bildiriliyor. Emekli maaşını Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank üzerinden alan emekliler, kampanyaya katılım sağlayabilir. Katılım sağlayarak 36 ay vadeye dayanan 6 000 TL tutarındaki nakit krediyi kullanabilecek. İhtiyaç kredisinden faydalanmak isteyen emekli vatandaşlar, kamu bankaları olan Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank üzerinden başvurularını gerçekleştirebilir. Kullanılacak olan kredide ilk taksit ödemesi 3 ay sonra yapılabilecek.

Önceki zamanlarda Ziraat Bankası Vakıfbank veya Halkbank üzerinden emekli kredisi kullanmış olan vatandaşlar, kimlik numaraları üzerinden 6 bin TL ye kadar gelir belgesine gerek kalmadan onay alabilecek. Başvuruyu gerçekleştiren vatandaşlara, onaylanan tutar kısa sürede bildiriliyor. Onaylanmış olan tutarı hemen görebilecekler.

Kamu bankası olarak hizmet veren Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden nakit kredi için başvurusunda bulunmuş olan emekli vatandaşlar, ihtiyaç kredilerine kullanmak istediklerinde, kimlikleri ile birlikte banka şubelerine giderek başvurularını gerçekleştirebilir. Düşük faiz oranlarının uygulandığı ihtiyaç kredisinde ayrıca, banka müşterisi olma durumundan internet bankacılığı kullanılarak da kredi alma imkânı sunuluyor.

Nakit ihtiyacı olan vatandaşlar, TL nakit kredisi kullanmak istediklerinde başvuru sağlamaları halinde 5 dakika gibi kısa sürede kredi sonucunu öğrenebiliyor. Kamu bankaları tarafından sunulan acil ihtiyaç kredisi kampanyasına katılım sağlayarak işlem yapacak olanlar, kredi sonucunu öğrendikten sonra, kendi hesaplarına mobil uygulama aracılığı ile bu tutarı yatırabiliyor.

Kamu bankası olarak ülkemizde hizmet veren Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank'ın resmi internet sitesi üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak isteyin vatandaşlar, internet üzerinden formu doldurarak ya da müşteri hizmetlerine ait numarayı arayarak da başvurularını gerçekleştirmek mümkün olmaktadır. İhtiyaç hissetmeniz durumunda kamu bankalarına başvuru yaparak bu imkândan faydalanabilirisiniz.

03 Nis 2022 - 21:04 - Ekonomi