Emekliye Müjde! 10.000 TL Ödeme İçin SMS Atmanız Yeterli Olacak

Emekliye Müjde! 10.000 TL Ödeme İçin SMS Atmanız Yeterli Olacak. Nakit ihtiyacı olan emekleri için 10000 TL ye kadar hızlı bir şekilde krediyi Yapı Kredi Bankası vermektedir.

Büyütmek için resme tıklayın

Emekliye Müjde! 10.000 TL Ödeme İçin SMS Atmanız Yeterli Olacak. Nakit ihtiyacı olan emekleri için 10000 TL ye kadar hızlı bir şekilde krediyi Yapı Kredi Bankası vermektedir. Yapılan açıklama sonrasında Yapı Kredi Bankası üzerinden 10000 TL'ye kadar nakit kullanacak olan vatandaşlar artık banka şubelerine gitmeden SMS atarak veya internet sitesi üzerinden başvurularını gerçekleştirerek, onay alabilecek. Yapı Kredi Bankası üzerinden başlatılan bu kampanyada, emekli olan vatandaşların bankadan emekli maaşı almaması durumunda kredi puanına göre ek onay verilmektedir. 

Emekli olan vatandaşlar için başlatılan ve sadece 10 bin TL'ye kadar kullandırılacak olan bu nakit kredi kampanyasında başvuru yapmadan önce hızlı bir şekilde bankadan faiz oranlarını resmi internet sitesi üzerinde inceleyebilirsiniz. ihtiyaç kredisi kullanacak olan emekliler, başvurularını gerçekleştirdikten hemen sonra işlemlerini yapabilecek ve Yapı Kredi Bankası üzerinden onay alabilecektir. Kolay başvuru yöntemlerinden bir tanesi olan SMS ile kredi başvuru yöntemiyle birlikte başvurunuzu gerçekleştirerek, kredi başvurusunda bulunabileceksiniz.

Sms ile başvuru nasıl yapılır?

Emekli olan kişiler için 10000 TL'ye kadar ödeme verecek olan Yapı Kredi Bankası, cep telefonları üzerinden SMS atarak, vatandaşlarına 5 dakika içerisinde sonucunu öğrenebiliyor. Yapı Kredi Bankası üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusuna, SMS ile yapacak olan emekliler, cep telefonlarından mesaj kısmına girerek, Bireysel yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numarasını yazarak boşluk bırakıp emekli maaşı aylığının yazarak bu mesajı: 44 11 numarasına göndermesi gerekiyor. 

Yapılacak olan başvuru sonrasında banka hızlı bir şekilde değerlendirmeye, kimlik numarası üzerinden yapacak ve onaylanan tutarı, cep telefonuna gönderecek olan mesaj ile sizlere söyleyecektir. Yapı Kredi Bankası hesabı olan vatandaşlar ise şubelere gitmeden, bankanın mobil uygulaması üzerinden istedikleri zaman bu başvurularını gerçekleştirerek ihtiyaç kredisi için işlem yapabilecektir. 

04 Nis 2022 - 08:45 - Ekonomi