Vakıfbank açıkladı! Vakıfbank hesabınız varsa hemen ödeme olarak 12.000 TL alacaksınız

Vakıfbank açıkladı! Vakıfbank hesabınız varsa hemen ödeme olarak 12.000 TL alacaksınız. Son dakika duyuru yapıldı. İşte detaylar...

Büyütmek için resme tıklayın

Vakıfbank açıkladı! Vakıfbank hesabınız varsa hemen ödeme olarak 12.000 TL alacaksınız. Son dakika duyuru yapıldı. İşte detaylar. Vakıfbank, İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılarak, 12000 TL'ye kadar ödeme almak isteyen vatandaşlara 36 ay vadeli olarak işlem yapılacak ve nakit kredi kullandırılacaktır. Para ihtiyacı olan vatandaşlar için başlatılan bu kampanyada kendi banka hesabı olan vatandaşlara bankalar hızlı bir şekilde sonuç vermektedir. Nakit ihtiyacınızın olması durumunda, başvurumuzu gerçekleştirerek hızlı birşekilde bu banka üzerinden kredi kullanabilir. 36 ay vadeye kadar en düşük faiz oranlarıyla, Vakıfbank'ın başlattığı Bireysel İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılabilirsiniz. 

Vakıfbank, İhtiyaç Kredisi Başvurusu Nasıl yapılır?

Vakıfbank üzerinden acil ihtiyaç kredisi kampanyasına katılarak, başvuru yapmak isteyen vatandaşlar, banka şubelerine giderek veya bankanın resmi internet sitesine girerek buradan işlem yapabilir ve kredi başvurusunda bulunabilir. Resmi internet sitesi üzerindeki ihtiyaç kredisi başvuru formunu doldurarak işlem yapacak olan kişiler, hızlı bir şekilde sonuçlarını öğrenebilecek ve sonucunu hemen banka şubesi aracılığıyla kullanabilecektir. 

12000 TL'ye kadar kredi kullanacak olan kişiler, 36 ay vadeye kadar işlem yaparken, ilk taksit ödemelerinde 3 ay ertelemeli olarak kredi kullanılacaktır. Nakit ihtiyacınızın olması durumunda ihtiyaç kredisi kampanyasına katılacak olan vatandaşlar, 5 dakika içerisinde sonucunu öğrenebileceklerdir. 

Emekli olan kişiler ile birlikte sigortalı olarak çalışan vatandaşların başvurularını gerçekleştirerek, alacakları bu ihtiyaç kredisi kampanyasına katılmak isteyen kişilerin bankamatik hesabı olması durumunda, şubelere gitmeden, Vakıfbank ATM'si üzerinden de nakit kullanacağını söylemek istiyoruz. 

Kamu bankası olan Vakıfbank üzerinden başvurularını gerçekleştirerek, işlem yapacak olan vatandaşlar, hızlı bir şekilde sonuçlarını öğrenebilecekleri bu kampanya haricinde yüksek limitli borç transferi kredisi ve yüksek limitli ihtiyaç kredisi kampanyalarına da katılarak, işlem yapabilir. 

Vakıfbank üzerinden yüksek limitli ihtiyaç kredisi ve borç kapatma kredisi kullanacak olan vatandaşlar, 50000 TL'ye kadar 36 ay vadeli 50000 TL üzerindeyse 24 ay vadeli olarak kredi kullanabiliyor. Kampanya detayları hakkında bilgi öğrenmek istiyorsanız hemen bankanın resmi internet sitesine giriş yaparak, işlem yapabilirsiniz.

04 Nis 2022 - 09:32 - Ekonomi