Akbank'tan İlkbahar Kampanyası: 7500 TL Faizsiz Nakit Anında Cepte!

Akbank resmi internet sayfası üzerinden yapılan son dakika açıklamasına göre yüzde sıfır faiz oranı ile yani tamamen faizsiz bir şekilde 7500 TL tutarında ihtiyaç kredisi verilecek.

Büyütmek için resme tıklayın

Akbank'tan İlkbahar Kampanyası: 7500 TL Anında Cepte! Akbank resmi internet sayfası üzerinden yapılan son dakika açıklamasına göre yüzde sıfır faiz oranı ile yani tamamen faizsiz bir şekilde 7500 TL tutarında ihtiyaç kredisi verilecek. Geçtiğimiz dönemlerde de düşük faiz oranları ile sahaya çıkan Akbank, vatandaşları şaşırtmaya devam ediyor. Akbank'ın dijital kanalları üzerinden kolay bir şekilde müracaat işlemleri yapılarak bu kredinin kullanılması mümkün hale geliyor.

Akbank İlkbahar Kampanyası 7500 TL İhtiyaç Kredisi Detayları Neler?

Akbank tarafından sunulan ve hoş geldin kredisinden faydalanarak bin TL'den 7.500 TL'ye kadar bütün yeni Akbanklı olan vatandaşların 12 aylık vade seçeneği ile tamamen faizsiz bir şekilde Kredi kullanmaları sağlanacak. Son dönemlerde vatandaşların artış gösteren nakit problemlerinin yerine getirilmesine ilişkin faizsiz, şubesi ve masrafsız gibi çeşitli seçenekler ile kredi vermeye başlayan pek çok banka, 2022 senesi içerisinde adeta birbiriyle yarışmaya başladı.

İlk defa ve uzaktan Akbanklı olma sürecinin tamamen sağlanmasından sonra müşteriler açısından 7.500 TL'ye varan Akbank'tan kredi sunulacak. 12 aylık vade seçeneği şeklinde sunulacak bu krediyi, aylık 625 TL taksit ödemesi ile kapatılacak. Mobil uygulama üzerinden müracaat işlemlerinin yapılması ile vatandaşların başvuru onayı sonrasında 5 gün içerisinde taleplerini iletilmek suretiyle faizsiz ihtiyaç kredisinden faydalanmaları sağlanacak. İlgili kredi kapsamında 39. 38 TL kredi tahsis ücreti unutulmamalı. En uygun oranlar ile 7 bin 500 TL'ye varan nakit ihtiyacınızı Akbank Hoşgeldin kredisi ile karşılayabilir ve herhangi bir faiz ödemesini yapmadan finansman ihtiyacınızı çok kolay bir şekilde karşılayabilirsiniz.

04 Nis 2022 - 23:10 - Ekonomi