O Banka, Maaşın 10 İle 15 Katı Arasında Acil Para Ödemesi Yapacağını Açıkladı! Başvurunuzu Hemen Yapın!

Vakıfbank resmi internet sayfası üzerinden yapılan son dakika açıklamasına göre Vakıfbank üzerinden maaşını ya da aylığını alan vatandaşlara almış oldukları aylıklar ya da maaşların 10 ile 15'i arasında acil para ödemesi yapılacak.

O Banka, Maaşın 10 İle 15 Katı Arasında Acil Para Ödemesi Yapacağını Açıkladı! Başvurunuzu Hemen Yapın! Vakıfbank resmi internet sayfası üzerinden yapılan son dakika açıklamasına göre Vakıfbank üzerinden maaşını ya da aylığını alan vatandaşlara almış oldukları aylıklar ya da maaşların 10 ile 15'i arasında acil para ödemesi yapılacak.

Nakit ihtiyacı bulunan vatandaşlar, maaşlarının 10 ve 15 katına kadar kredi kullanmak istemeleri durumunda müracaat işlemlerini Vakıfbank şubelerinden ya da Vakıfbank mobil bankacılık uygulamaları üzerinden yapılabiliyor. Vakıfbank kredi kullanacak olan vatandaşlar açısından başlatmış olduğu bu son dakika bomba gibi kampanya kapsamında 50.000 TL'ye varan nakit ödemesini 36 aylık vade seçeneği şeklinde sunuyor.

Vakıfbank Kredi Müracaat İşlemleri Nasıl Yapılır?

Vakıfbank araç kredisi başvurusu işlemlerinin yapılabilmesi amacıyla 50.000 TL'ye varan ve 36 aylık vade seçeneği şeklinde sunulan krediler, müracaat işlemlerini bankanın resmi internet uygulaması üzerindeki kredi başvurusu formunun online bir şekilde doldurulması suretini yapılabilir. Ya da vatandaşların, Vakıf Bankası'nın herhangi bir şubesine dahi gitmelerine gerek olmadığını oturdukları yerden mobil bankacılık ve internet bankacılığı uygulamalarının kullanılması ile müracaat işlemleri çok pratik ve hızlı bir şekilde yapılabilir.

Vakıfbank yalnızca ihtiyaç kredisi değil aynı zamanda taşıt kredisi ve konut kredisi alacak vatandaşlar açısından yine aynı şekilde almış oldukları aylıkların ya da maaşların 10 ile 15 katı arasında bir ödeme yapacağını da duyurdu. Vatandaşların, hayalini kurdukları arabanın ya da konutun sahibi olmayı istemeleri durumunda paralarının hiç olmaması ya da eksik olması halinde Vakıfbank uygulamaları üzerinden müracaat işlemleri yapılabilir ve Kredi seçeneklerinden anında faydalanılabilir.

05 Nis 2022 - 15:49 - Ekonomi