Kimlik Numarasının İlk 3 Hanesine Göre 15.000 TL Ödemeler Hesaba Yatmaya Başladı

Akbank'a resmi internet sayfası üzerinden yapılan son dakika açıklamasına göre T.C. kimlik numarasının ilk 3 hanesini göre 15.000 TL'lik ödemeler bugün hesaplara yatmaya başladı.

Büyütmek için resme tıklayın

Kimlik Numarasının İlk 3 Hanesine Göre 15.000 TL Ödemeler Hesaba Yatmaya Başladı. Akbank'a resmi internet sayfası üzerinden yapılan son dakika açıklamasına göre T.C. kimlik numarasının ilk 3 hanesini göre 15.000 TL'lik ödemeler bugün hesaplara yatmaya başladı.

Akbank tarafından nakit ihtiyacı bulunan vatandaşların ihtiyaçlarının giderilmesi halinde 15 bin TL'ye varan nakit ödeme avantajı sunulacak. 36 aylık vade seçeneği şeklinde verilecek bu ödemelerde taksit yapılabilir de ilk taksit ödemesinin 3 ay ertelemeli şekilde ödenmesi ile kredi çekecekler, biraz daha rahatlayacak. 15.000 TL'lik ödeme almak isteyen vatandaşlar, Akbank mobil bankacılık uygulaması ve internet bankacılığı yöntemleri başta olmak üzere kendilerine en yakın Akbank şubeleri ne gidebilir ve 15.000 TL'lik nakit ödemesinden faydalanabilir.

Akbank 15.000 TL İhtiyaç Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

·Akbank tarafından sunulan 15.000 TL'lik ihtiyaç kredisinden faydalanmak isteyen vatandaşların öncelikli olarak kimlik kartları ile beraber kendilerine en yakın Akbank şubesine gitmeleriyle başvurularını yapmaları mümkündür.

·Akbank tarafından verilen 15.000 TL'lik ihtiyaç kredisinden banka şubesine gitmeye dahi gerek olmadan vatandaşların, oturdukları yerlerden internetin nimetlerinden faydalanmaları ile (mobil bankacılık ve internet bankacılığı sistemleri) müracaat işlemlerini yapmaları mümkündür.

·Sms ile Akbank tarafından sunulan krediden faydalanmak isteyen vatandaşların ‘kredi yazdıktan sonra boşluk bırakmaları ve TC kimlik numaralarını yazdıktan sonra bu mesajı 44 25'e gönderilmeleri gerekir.’ 5 dakika içinde kredi onayının verilmesi halinde mesaj sahibine bir cevap gelecek ve onayın verilmesi ile beraber gerek banka şubesine giderek 15.000 TL’lik kredi alınabilir gerekçede mobil bankacılık kanalları yöntemi ile 15000 TL’nin anında hesaba aktarılması mümkündür.

05 Nis 2022 - 21:34 - Ekonomi