Banka Üzerinden İnternet Ve Online Olarak 30.000 TL Ödeme Alacaksınız! Banka Müdüründen Duyuru Geldi…

O banka üzerinden internet ve online olarak 30.000 TL ödeme alma imkanı. Son dakika olarak gelen duyuruda kampanyaya kimlerin başvuru yapacağı belli oldu. İşte kampanya ile ilgili detaylar…

Büyütmek için resme tıklayın

Garanti Bankası üzerinden internet ve online olarak 30 bin TL tutarında ödeme alma imkanı. Garanti Bankası müdürü konu ile ilgili olarak duyuru yaptı. Kampanyaya kimlerin katılım sağlayacağı belli oldu. Yapılan açıklamada kampanyada uygulanacak faiz oranlarının düşük olduğu ve 30 bin TL tutarındaki kampanyaya internet üzerinden onay verileceği bildirildi.

Vatandaşlar tarafından tercih edilen bankaların başında gelen Garanti Bankası, yine vatandaşları düşünerek ihtiyaç kredisi kampanyası düzenliyor. Kampanyaya katılım sağlamak isteyen vatandaşlar yine Garanti Bankası’nı tercih ederek kampanya ile ilgili detaylara araştırıyor. Başvuru yapan vatandaşlara hızlı şekilde sonuç bildiriliyor.

Garanti Bankası tarafından vatandaşlara yönelik uygulamaya koyulan 30 bin TL tutarındaki ihtiyaç kredisine başvuru yapan vatandaşlara 36 ay vade tanıyor. Bunun yanı sıra kredi kullanımda ilk taksiler iki ayda bir ödemenin yanı sıra üç ayda bir ödemelik olarak da ödenebilecek. İlk taksit ödemelerine 45 gün ile 90 gün erteme fırsatı sunuluyor.

Banka tarafından verilen 30.000 TL tutarındaki ihtiyaç kredisine başvuru yaparak kullanmak isteyenler, Garanti Bankası şubelerine uğrayarak kimlikleri ile birlikte başvurularını yapabilir. Başvuru yapıldıktan sonra banka tarafından hızlı bir şekilde geri dönüş yapılıyor.

İhtiyaç kredisi için Garanti Bankası üzerinden başvuruda bulunacak olan kişiler, başvuru işlemlerini banka şubelerinden istedikleri zaman yapabilirler. 30 bin TL tutarındaki ihtiyaç kredisi kampanyasına katılım internet üzerinden yapılabilir. İnternet bankacılığı kullanılarak işlem gerçekleştirmek isteyenler, krediyi kullanmak istediklerinde başvurularını Garanti Bankası’nın resmi internet sitesine girerek gerçekleştirebilir. Başvuru ihtiyaç kredisi başvuru formu eksiksiz olarak doldurulduğunda tamamlanmış olur.

Zaman konusunda sıkıntı yaşayan vatandaşlar, Garanti Bankası hesabı bulunması halinde banka şubelerine gitmeden de başvuru yapabilirler. Bankaya ait mobil uygulama üzerinden istenilen zamanda online olarak ihtiyaç kredisi başvurusu yapılabilir.

05 Nis 2022 - 23:17 - Ekonomi