VakıfBank'ın Avukatlara Özel Oluşturduğu İhtiyaç Kredisi Paketinde Neler Var?

Avukatlar Günü'ne özel bir şekilde oluşturduğu ihtiyaç kredisini son dakika açıklaması şeklinde resmi internet sayfasından paylaşan Vakıfbank, gerek meslekte deneyimi bulunanlara gerekse de yeni avukatlık mesleğine adım atanlara düşük faizli ihtiyaç kredisi vereceğini açıkladı.

Büyütmek için resme tıklayın

VakıfBank'ın Avukatlara Özel Oluşturduğu İhtiyaç Kredisi Paketinde Neler Var? Avukatlar Günü'ne özel bir şekilde oluşturduğu ihtiyaç kredisini son dakika açıklaması şeklinde resmi internet sayfasından paylaşan Vakıfbank, gerek meslekte deneyimi bulunanlara gerekse de yeni avukatlık mesleğine adım atanlara düşük faizli ihtiyaç kredisi vereceğini açıkladı.

Vakıfbank Avukatlar Günü'ne Özel İhtiyaç Kredisi Kampanyası

·         Vakıfbank tarafından gerçekleştirilen son dakika açıklamasında ilan edilen ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında avukat olan bireylere daha düşük faiz oranları ile ve ertelemeli olacak şekilde geliştirilen seçenekler doğrultusunda ihtiyaç kredisi verileceği açıklandı. Toplamda 2 paket şeklinde başlatılan kredi kampanyasında ilk etapta avukatlık mesleğine yeni başlamış olmak ya da 1 yıllık avukatlık mesleğinde olma koşulu aranırken genç avukatlara 9 ay ertelemeli olacak şekilde 20.000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi verilecek.

·         Vakıf bankası tarafından genç avukatlara yönelik oluşturulan ihtiyaç kredisi paketinin ikinci versiyonunda ise 3 ay ertelemeli olacak şekilde avukatlara % 1.79 faiz oranı ile 3 bin TL'den 50 bin TL'ye kadar nakit para desteği 36 aylık vade seçeneği ile sunulacak. Daha yüksek tutarlı ihtiyaç kredisi çekmek isteyen genç avukatlar açısından bakıldığında 125 bin TL'ye kadar kredi paketinde yine aynı şekilde yüzde 1.79 faiz oranı ile 24 ay vade seçeneği şeklinde faydalanılabilir.

Avukatların, vakıf bankası tarafından oluşturulan avukatlara yönelik ihtiyaç kredisi paketlerinden faydalanmaları açısından banka şubesine gitmeleri ile müracaat işlemlerini yerine getirebilecekleri gibi mobil bankacılık uygulamaları üzerinden pratik bir şekilde müracaat işlemlerini yaparak bu krediden faydalanabilir.

06 Nis 2022 - 09:38 - Ekonomi