Bayram Öncesi Ayağınızı Yerden Kesmeye Hazırlanan Ford, Bomba Gibi Bir Kampanyaya İmza Attı!

Ford markasından dev kampanya! Sıfır araç sahibi olmak isteyenlere nisan 2022 fiyat listesi ile araç kredisi kampanyası an itibariyle duyuruldu. Sıfır araç fiyatlarına indirim yapma kararı alan Ford markası, aynı zamanda 0.99 faiz oranı ile kredi kampanyasını da başlattı.

Büyütmek için resme tıklayın

Bayram Öncesi Ayağınızı Yerden Kesmeye Hazırlanan Ford, Bomba Gibi Bir Kampanyaya İmza Attı! Ford markasından dev kampanya! Sıfır araç sahibi olmak isteyenlere nisan 2022 fiyat listesi ile araç kredisi kampanyası an itibariyle duyuruldu. Sıfır araç fiyatlarına indirim yapma kararı alan Ford markası, aynı zamanda 0.99 faiz oranı ile kredi kampanyasını da başlattı.

Son dönemlerde bütün dünyada olduğu gibi Türkiye'de de cep yakın araba fiyatlarına markalar, kendi finans kampanyaları ile çözüm üretmeye çalışırken, bu markalardan birisi ise öncü şirketlerden Ford oldu. Dünyanın en çok satan araba markalarından biri olan Ford, araç fiyatlarının yükselmesi sebebiyle düşen talebi canlandırmak amacıyla çareyi ucuz kredi vermekte buldu.

Başlatılan kampanya kapsamında belirtilmiş modellerden araç almak isteyen vatandaşlara Ford finans sistemi üzerinden 100 bin TL'ye kadar yüzde 0.99 faiz oranı ile araç kredisi desteği sağlanıyor. Destek kredisi sunulacak araba modelleri Ford Fiesta, Ford Focus ile Ford Kuga ve Ford EcoSport modelleri olarak duyuruldu.

Ford Nisan 2022'ye Özel 0.99 Faizli Destek Kredisi Kampanyası

Kredi çekmek suretiyle araç sahibi olmak isteyen vatandaşlar, bankaların yükselen faiz oranları sebebiyle zorunlu bir şekilde ara verirken bu problemi çare olacak çeşitli çözümler sunulmaya başlandı. Ford araba kampanyası nisan 2022 duyurusu adı altında 100 bin TL'ye varan kredi tutarının 12 aylık vade seçeneği ile yüzde 0.99 faiz oranından verileceği açıklandı.

06 Nis 2022 - 10:10 - Ekonomi