Bu Bankalar Konut Kredisinde En Düşük Faizi Uyguluyor! Hayallerinizi Geciktirmeyin!

Yapı Kredi Bankası resmi internet sayfası üzerinden yapılan son dakika açıklamasına göre müşterilere sunulan konut kredisi faiz oranlarının %2 bandının altına taşındığı açıklandı. Konut kredisi ile ev almak isteyen vatandaşlar açısından gerek Yapı Kredi Bankası'nın kredi faiz oranlarını gerekse de diğer bankaların kredi faiz oranlarını bu haberimizde bulabilirsiniz.

Büyütmek için resme tıklayın

Bu Bankalar Konut Kredisinde En Düşük Faizi Uyguluyor! Hayallerinizi Geciktirmeyin! Yapı Kredi Bankası resmi internet sayfası üzerinden yapılan son dakika açıklamasına göre müşterilere sunulan konut kredisi faiz oranlarının %2 bandının altına taşındığı açıklandı. Konut kredisi ile ev almak isteyen vatandaşlar açısından gerek Yapı Kredi Bankası'nın kredi faiz oranlarını gerekse de diğer bankaların kredi faiz oranlarını bu haberimizde bulabilirsiniz.

Diğer Bankaların Nisan 2022 Konut Kredisi Faiz Oranları Ne Kadar?

Nisan ayının ilk haftasında bankalardan kredi almak isteyen vatandaşlar açısından ilan edilen faiz oranları iki ayrı başlık altında incelenebilir... Kamu bankaları ve sunmuş oldukları oranları ile diğer özel bankalardan çok daha uygun seviyelerde bulunurken, özel bankaların faiz oranları ise %2 bandının hemen altında ya da üzerinde yer almaktadır. Işte karşınızda banka banka kredi faiz oranları ve çok daha fazlası haberimizde...

Kamu Bankaları Nisan 2022 Konut Kredisi Faiz Oranları Ne Kadar?

·         Kamu bankaları (Ziraat Banka, Vakıfbank, Halkbank) 120 ay vade seçeneği ile Bahar ayına özel sıfır konut kredisi faiz oranı yüzde 1.20 olarak hesaplandı.

·         Kamu bankaları (Vakıfbank Birgül Halkbank ve Ziraat Bankası'nın 120 aylık vade seçeneği ile Bahar ayına özel ikinci el konut kredisi faiz oranları yüzde 1.29 olacak şekilde hesaplandı.

Katılım Bankaları Nisan 2020 Konut kredisi Faiz Oranları Ne Kadar?

·         Emlak Katılım Bankası güncel konut finansmanı kar payı oranı yüzden 1.69

·         Vakıf Katılım Bankası güncel konut finansmanı kar payı oranı yüzde 1.54

·         Ziraat Katılım Bankası güncel konut finansmanı kar payı oranı yüzde 1.45

06 Nis 2022 - 19:57 - Ekonomi