Oturduğunuz Yerden Başvuru Yapın TEB 5 Dakika ‘da Kredenizi Hesabınıza Aktarsın

Ramazan ayının gelmesiyle beraber pek çok banka, tüketici kredisi faiz oranlarında değişiklik kararı aldı internet bankacılığı uygulamaları üzerinden kredi hizmeti sunan bankaların ihtiyaç kredilerinde faiz indirimi an itibariyle başladı.

Büyütmek için resme tıklayın

Oturduğunuz Yerden Başvuru Yapın TEB 5 Dakika ‘da Kredenizi Hesabınıza Aktarsın. Ramazan ayının gelmesiyle beraber pek çok banka, tüketici kredisi faiz oranlarında değişiklik kararı aldı internet bankacılığı uygulamaları üzerinden kredi hizmeti sunan bankaların ihtiyaç kredilerinde faiz indirimi an itibariyle başladı.

İnternet bankacılığı ile mobil bankacılık uygulamaları şeklinde kredi hizmeti sunan bankaların ihtiyaç kredilerinde faiz indirimi yaptıkları görüldü. Bu bankalardan biri olan Türkiye Ekonomi Bankası (TEB), mobil Kredi uygulaması olan ceptetep aracılığı ile yüzde 1.60 ilinden başlangıç yapan faiz oranları ile kredi avantajı sunmaktadır. Türkiye Ekonomi Bankası, evrak ya da kefil istememe özelliği ile kredi isteklerinde en çok tercih edilen bankaların başında geliyor.

Türkiye Ekonomi Bankası (TEB) Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır? 

Yapılması gereken tek şey ceptetep uygulamasının cep telefonunu ya da diğer mobil cihazlarına indirilmesi ile hesaba giriş yapılması ve kredi başvurusunda bulunmak. Kredi müracaat işlemlerinde tüketiciden evrak ya da kefil istenmemektedir. En iyi tutarlı kredi tanımlanabilmesi açısından sisteme güncel bilgiler izin verildiğinden emin olmanız gerekecek. Gelir bölümüne ek gelirinizin olması durumunda bunu yazmanız mümkündür. Böyle bir durumda kredi talebinin olumlu bir şekilde karşılanma olasılığı artacaktır. Kredi ödemelerinde gecikme olmaması adına sadece aylık geri yüreğimi karşılanabileceği biçimde kredi çekmenizi öneriyoruz. 

CepteTeb uygulaması ile Türkiye Ekonomi Bankası'nın kredi ile ilgili müracaat işlemlerinin yapılmasından hemen sonra 5 dakika içerisinde onay verilen kredi tutarı anında hesabınıza geçecektir.

06 Nis 2022 - 21:53 - Ekonomi