Kamu Bankalarından İkinci El Konutlara En Uygun Faizli Konut Kredisi Hesaplama Ekranı!

Konut kredisi çekerek ikinci el konut sahibi olmak isteyen vatandaşlar için kamu bankalarından 100 bin TL, 250 bin TL ve 400 bin TL tutarlarında paketler sunuldu.

Büyütmek için resme tıklayın

Kamu Bankalarından İkinci El Konutlara En Uygun Faizli Konut Kredisi Hesaplama Ekranı! Konut kredisi çekerek ikinci el konut sahibi olmak isteyen vatandaşlar için kamu bankalarından 100 bin TL, 250 bin TL ve 400 bin TL tutarlarında paketler sunuldu.

Konut kredisi faiz oranları 0 el konutlar için çok daha avantajlı bir hal alırken kamu bankaları ikinci el 1 konut satın alımını gerçekleştirmek isteyen vatandaşlar da en uygun faiz oranlarını sunmaya devam ediyor. Bankaların ek şart aramadan, Kredi kullananlara açısından esas olan temel koşulların yerine getirilmesi ile sağlamış oldukları konut kredisi paketlerinde faiz oranı haricinde ödeme alternatifleri de bulunuyor.

Kamu bankalarını tercih edecek vatandaşlar açısından Halkbank hesaplı Evim konut kredisi ile sıfır konut alımlarında gerekse de ikinci el konut alımlarında aracılık etmektedir. İşte tam da bu noktada Halk Bankası'ndan kredi kullanacak ve böylelikle ev alacak vatandaşlarım karşılaşacakları kredi özellikleri şu şekilde olmaktadır;

Halk Bankasından konut kredisi çekecek vatandaşlar açısından bankanın standart konut kredisi paketi, canım evim konut kredisi paketi ile Hesaplı Evim konut kredisi paketi şeklinde ya da Vefa konut kredisi paketi şeklinde bulunmaktadır. Bu paketler içerisinde en uygun faizli oranlarına sahip olanı ise Hesaplı Evim konut kredisi olmaktadır.

Hesaplı Evim Konut Kredisi Detayları Neler?

·         Müşteriler, hesaplı Evim konut kredisi paketi aracılığı ile en çok 120 aylık vade seçeneği şeklinde oluşturulan konut kampanyasından faydalanabilir. Daha yüksek vade açısından bankanın diğer paketlerinden birisi yine aynı şekilde tüketiciler tarafından tercih edilebilir.

·         Halkbank bu kredi paketi ile sıfır konut alımlarında aylık 120 faiz oranı ile konut kredisi vermektedir.

·         İkinci el konut alacaklar için hesapta evin kredi faiz oranı ise yüzde 1.29 şeklinde uygulanmaktadır.

# kredi, faiz

07 Nis 2022 - 22:12 - Ekonomi