O Bankanın Kredi Kartını Alanlara, İlk Alışverişte Koşulsuz 75 TL Hediye Verilecek

Ramazan ayı içerisinde kredi kartı kampanyaları bütün hızı ile sürerken, Şekerbank bonus kampanyası ile şartsız bir şekilde 75 TL tutarında bonus para hediye verilecek.

Büyütmek için resme tıklayın

O Bankanın Kredi Kartını Alanlara, İlk Alışverişte Koşulsuz 75 TL Hediye Verilecek. Ramazan ayı içerisinde kredi kartı kampanyaları bütün hızı ile sürerken, Şekerbank bonus kampanyası ile şartsız bir şekilde 75 TL tutarında bonus para hediye verilecek.

Ramazan oyunu özel bir şekilde gerçekleştirilen banka kampanyalarının ardı arkası kesilmiyor. Kredi kartı kampanyaları büyük bir hızla devam ederken Şekerbank bonus kredi kartı alımı vatandaşlara mükemmel bir kampanya hazırladı. Açıklanan kampanya kapsamında bonus kredi kartı almak isteyen vatandaşların Şekerbank tercihleri doğrultusunda ilk alışverişlerini özel bir şekilde 75 TL tutarında hediye verilecek.

Şekerbank Bonus Kredi Kartı Alanlara 75 TL Tutarında Para Hediye Edilecek

Şekerbank resmi internet sayfası üzerinden hazırlanan son dakika kredi kampanyasına göre şeker karta, memur-sen bonus, ticari kart ile ek kartlar hariç olmak üzere bonus kredi kartı alan vatandaşlara 75 TL tutarında bonus para kazanma avantajı sunuyor. Şekerbank bonus kredi kartı alan vatandaşlar özel bir şekilde oluşturulan kampanya kapsamında kredi kartını alan ya da şifresini aldıktan hemen sonra gerçekleştirilecek ilk alışverişini yapan vatandaşlara 75 TL tutarında Bonus para yüklemesi yapacak.

Şekerbank Bonus Kart kampanyasından faydalanma koşulları neler?

Bu kampanyadan faydalanmak isteyen vatandaşların Bonus para yüklemeleri ile 180 gün içerisinde işlemlerinin yapılması mümkündür. Bonus para yüklemesi gerçekleştirildikten sonra banka, müşterilere bilgi verecek. Bonus para kredi kartı müracaat işlemleri bütün Şekerbank şubeleri ile internet bankacılığı uygulamaları üzerine yapılabilecek. Kredi kartı onayı alan vatandaşlar ise kartlarını teslim aldıktan hemen sonra şifre işlemlerini de yerine getirdikten sonra harcama yapmaları durumunda 75 TL tutarında Bonus para kazanacak.

07 Nis 2022 - 22:13 - Ekonomi