O Bankadan 2500 TL Almak İçin O Şartı Yerine Getirmek Yeterli

Garanti Bankası resmi internet sayfası üzerinden yapılan son dakika açıklamasına göre Garanti Bankası'nın müşterilerine özel bir şekilde 2.500 TL'ye kadar karşılıksız nakit hediye verileceği açıklandı.

Büyütmek için resme tıklayın

O Bankadan 2500 TL Almak İçin O Şartı Yerine Getirmek Yeterli. Garanti Bankası resmi internet sayfası üzerinden yapılan son dakika açıklamasına göre Garanti Bankası'nın müşterilerine özel bir şekilde 2.500 TL'ye kadar karşılıksız nakit hediye verileceği açıklandı.

Garanti BBVA’ dan 2500 TL nakit hediye almanın koşulları neler?

Ülkemizde bankalar tarafından vatandaşlara bazı zamanlarda çeşitli sürprizler yapılmaktadır. Bu sürpriz imkanlar ile vatandaşlar, binlerce TL'lik karşılıksız bir şekilde nakit hediye kazanabiliyor. Son zamanlarda bu açıdan bakıldığında düzenlenen en çarpıcı kampanya yine Garanti Bankası'ndan geldi. Garanti Bankası'nın açıklamış olduğu kampanyaya göre müşterileri 2.500 TL'ye Varan nakit hediye ödemesi yapılacak.

Garanti Bankası'ndan müşterilere 2500 TL nakit hediye detayları neler?

Garanti Bankası tarafından açıklanan kampanyaya göre bankanın bütün müşterileri açısından emekli yakınlarında davet etmeleri halinde nakit hediye kazanma avantajına sahip olacaklar. Bu kapsamda müşteriler, bir başka bankadan emekli maaşlarını alan yakınlarını öncelikli olarak Garanti Bankası'na davet edecekler. Sonrasında ise davet edilen bu emekli kişi maaşını Garanti Bankası'na taşıyacak ve böylelikle bu işlemin yapılması ile beraber davet eden Garanti Bankası müşterisi, 250 TL nakit ödemesini alacak. Böylelikle 10'a kadar yakınını Garanti Bankası'na taşıyan vatandaş, 2.500 TL'ye kadar nakit hediye alma avantajını elde edecek. 10 kişinin üzerinde yapılacak davetlerde ise herhangi bir ödeme yapılmamaktadır.

# emekli

07 Nis 2022 - 23:30 - Ekonomi