Bankadan Günaydın Haberi Geldi! Nakit ihtiyacı olanlara sabahtan 10.000 TL hesaplarına ödeme gönderiyor

Bankadan Günaydın Haberi Geldi! Nakit ihtiyacı olanlara sabahtan 10.000 TL hesaplarına ödeme gönderiyor. İşte detaylar ve başvuru aşamaları...

Büyütmek için resme tıklayın

10000 TL'ye kadar nakit ihtiyacı olan vatandaşlar için başlatılan son dakika kampanyasında nakit kredi kullanacak olan kişilerin hızlı bir şekilde başvurularını gerçekleştirerek, kredi kullanabileceği haberi geldi. 10000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlar, Denizbank üzerinden başvurularını gerçekleştirecek en düşük faiz oranlarıyla kredi kullanabilecektir.

Başvuru yapacak olan vatandaşların Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması ve 18 yaşından büyük olması yeterli olmaktadır. Nakit ihtiyacınızın olması durumunda, acil kredi kullanacak olan vatandaşlar, başvuru ile birlikte hızlı bir şekilde sonuç alabilecek ve krediyi hemen kullanabilecektir. ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlar başvurularını gerçekleştirmek istiyorlarsa hızlı bir şekilde, Denizbank'ın başlattığı bu kampanyaya katılabilir ve istedikleri zaman başvurularını gerçekleştirerek, yine aynı gün içerisinde kredi onayı alabilir. 

Denizbank kredi başvurusu

Denizbank üzerinden başlatılan İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılacak olan vatandaşlar, 32 80 numarasına mesaj göndererek, bankanın SMS kredi servisine başvurusunu gerçekleştirebiliyor. 

Cep telefonunuz üzerinden kredim yazın boşluk bırakın ve TC kimlik numaranızı yazarak mesaj: 32 80 numarasına gönderebilir ve ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilirsiniz.

Deniz, bankanın hesabı olan vatandaşlar ise bankanın mobil uygulaması üzerinden 7 gün 24 saat ihtiyaç kredisi almaktadır. Denizbank, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşların kendi hesapları üzerinden alacakları internet bankacılığı şifresiyle birlikte Denizbank, mobil uygulaması üzerinden hızlı bir şekilde 10000 TL masrafsız kredi kullanabilir.

Ayrıca size en yakın banka şubesine giderek de Denizbank'ın başlatmış olduğu bu kredi kampanyasına katılarak, işlem yapabilir ve kredinizi kullanabilirsiniz. Ramazan bayramına kadar sürecek olan bu kredi kampanyasına katılacak olan vatandaşlar başvurularını gerçekleştirmeleri durumunda hızlı bir şekilde kredi onay alabilecektir.

08 Nis 2022 - 09:02 - Ekonomi