ING Bank ve Diğer DEV 3 Bankadan 3 Ay Ertelemeli Nakit Kampanyası Başladı! Bankalar Hemen ONAY Vereceği Açıkladı

3 ay ertelemeli kredi veren bankalar hangileridir? 3 ay ertelemeli kredi almak için şartlar nelerdir? 3 ay ertelemeli kredi almak istiyorsanız size vereceğimiz bankalardan kredi başvurusu yapabilirsiniz.

Büyütmek için resme tıklayın

3 ay ertelemeli kredi veren bankalar hangileridir? 3 ay ertelemeli kredi almak için şartlar nelerdir? 3 ay ertelemeli kredi almak istiyorsanız size vereceğimiz bankalardan kredi başvurusu yapabilirsiniz.

Bankalar son zamanlarda yeni ihtiyaç kredileri kampanyaları yaparak rekabetlerini iyice kızıştırmışlardır. Bu yeni yapılan kampanyalardan birisi de 3 ay ertelemeli olarak kredi verilmesidir. Özellikle ihtiyaç kredilerinde yapılan bu uygulama bazı bankalarda araç kredisi, esnaf kredisi, çiftçi kredisi ve konut kredisi gibi kredilerde de yapılmaktadır. Sizlere bu yazımızda 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi veren bankalar hakkında bilgiler vereceğiz. Kredi başvurusu yapmadan önce yazımızı okuyarak bankalar hakkında bilgi alabilirsiniz.

3 Ay Ertelemeli Kredi Başvurusu İçin Şartlar Nelerdir?

Bankalardan bir kredi aldığınız zaman size aylık olarak vadeler ile bir kredi kampanyası çıkartacaklardır. En yüksek ihtiyaç kredisi vadesi 60 ay olarak bilinmektedir. 60 ay vadeli olarak verilen bu kredilerde bankanın uyguladığı faiz oranı aylık olarak taksitlere bölerek çektiğiniz parayı geri ödeyeceksiniz. Bazı bankalarda kredi aldığınız zaman hemen ödemesine başlamamanız için 3 ay ertelemeli kredi vermektedirler. Özellikle evlenen kişiler, tatile gidecek kişiler ve borç kapatacak kişiler için bu kampanya oldukça iyi bir kampanyadır.

Sizde bu kredilerden almak istiyorsanız öncelikle ihtiyaç kredisi başvurusu için kredi notunuzun iyi olması gerekmektedir. 1100 ve üzerinde kredi notu olan ve bankalarda kredi sicili iyi olan kişilerin bu kredileri alacaklarından bahsedebiliriz. Bankalardan daha önce icralık bir durumunuz varsa ve kara liste müşterisi olduysanız kredi başvurunuz için banka size işlem yapmayacaktır. Şartlara uygun olduğunuzda aşağıdaki bankalardan kredi başvurusu yapabilirsiniz.

ING 3 Ay Ertelemeli Kredi Başvurusu İmkanı

ING 50.000 TL’ye kadar verdiği ihtiyaç kredilerinde 60 ay vade yaptırmaktadır. Bu kredileri dilerseniz 3 ay ertelemeli olarak kullanabilirsiniz. 3 ay ertelemeli kredilerde ilk ay taksitini isterseniz 3 aylık ödeyebilir isterseniz de 60 ay vadeye yayarak faiz oranlarını yükselterek kredi kullanabilirsiniz. ING kredi başvurusu için resmi internet sitesi üzerinden kredi başvuru formunu doldurup işlem yapabilirsiniz. Kredi onayı aldığınız zaman size en yakın ING şubesine giderek kredi kullanmanız mümkündür. Ayrıca banka şubeleri ve internet bankacılığı üzerinden de kredi başvurusu yapabilirsiniz.

QNB Finansbank 3 Ay Ertelemeli Kredi Başvurusu

Finansbank’ta aynı ING bank gibi 50.000 TL’ye kadar hızlı ve aynı gün içinde onay veren bankalardan birisidir. Bu bankadan ihtiyaç kredisi kullandığınızda kredi ertelemesi yapmanız mümkündür. Kredi başvurusu için bankanın SMS sistemini kullanmanız yeterlidir. TC KİMLİK numaranızı 5030’a mesaj atarak kredi başvurusunda bulunabiliyorsunuz. Kredi başvurusu yaptıktan sonra 5 dakika içinde kredi sonucu size bildirilecektir. Eğer kredi onayı alırsanız banka şubesine sadece kimlikle giderek kredinizi kullanabilirsiniz. Bu krediyi kullanırken erteleme istediğinizi söylerseniz en fazla 3 ay erteleme yapılacaktır.

Vakıfbank 3 Ay Ertelemeli Kredi Başvurusu

Devlet bankası olarak hizmet veren Vakıfbank üzerinden de 3 ay ertelemeli kredi başvurusu yapabilirsiniz. Üstelik bu bankadan 3 ayda bir ödemeli kredi, 2 ayda bir ödemeli kredi, artan ve azalan ödemeli kredi başvurusu yapmanızda mümkündür. Tamamen ödeme gücünüze göre ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz. Kredi başvurusu yapmak için size en yakın Vakıfbank şubesine evraklarınız ile gitmeniz gerekiyor. Banka 3 ay ertelemeli kredilerde 100.000 TL’ye kadar kredi imkanı vermektedir. 100.000 TL üzerinde kredilerde bu bankadan memur maaşı almanız veya bankaya bir ipotek vermeniz gerekmektedir. Yapacağınız ertelemeli kredileri ipotekli kredilerde de kullanabilirsiniz.

Vakıfbank kredi başvurusu için başvuru yapacak şahıs eğer ssklı çalışıyorsa en az 6 aylık kesintisiz SGK yatmış olması gerekiyor. Ayrıca emekli olmanız durumunda bankadan emekli maaşı almanız şarttır. Maaş alan müşteriler bu bankadan maaşın 22 katına kadar kredi başvurusu yapabilirler.

TEB 3 Ay Ertelemeli Kredi Başvurusu

TEB ve kendi bünyesinde kurduğu CEPTETEB bankası ihtiyaç kredilerinde 3 ay ertelemeli olarak kredi imkanı vermektedir. Sizde bu bankalardan ihtiyaç kredisi başvurusu yaptığınız zaman kredinizi 60 ay vadeli yaparken 3 ay ertelemeli olarak kredi kullanacaksınız. Kredi başvurusu TEB şubelerinden veya internet bankacılığından, CepteTEB için ise internet bankacılığı ve mobil şubeden yapılmaktadır. Uygun faiz oranları ile bu bankadan kredi kullanabilirsiniz.

08 Nis 2022 - 22:19 - Ekonomi