10.000 TL limitli kredi kartı veren bankalar hangileridir? 10.000 TL limitli kredi kartı başvurusu yapmak için şartlar nelerdir?

10.000 TL limitli kredi kartı veren bankalar hangileridir? 10.000 TL limitli kredi kartı başvurusu yapmak için şartlar nelerdir? Hangi bankalardan yüksek limitle kredi kartı alabiliyoruz? Sizlere bu yazımızda bu bankalar üzerinde duracağız. Eğer sizde şartlarınıza uygunsa hemen kart başvurusu yapabilirsiniz.

Büyütmek için resme tıklayın

10.000 TL limitli kredi kartı veren bankalar hangileridir? 10.000 TL limitli kredi kartı başvurusu yapmak için şartlar nelerdir? Hangi bankalardan yüksek limitle kredi kartı alabiliyoruz? Sizlere bu yazımızda bu bankalar üzerinde duracağız. Eğer sizde şartlarınıza uygunsa hemen kart başvurusu yapabilirsiniz.

Kredi kartlarında en önemli olan özelliklerden birisi kart limitidir. Bu kredi kartı limiti düşük olduğu zaman pahalı bir ürün alacağımızda bu ürünleri alamamaktayız. Özellikle cep telefonu gibi ürünleri almak isteyenler yüksek limitli kart sahibi olmak isterler. Çünkü 500 TL veya 1.000 TL limitli bir kredi kartınız varsa bu kart limiti kadar alışveriş yapabilirsiniz.

Bankalar kart limitlerini sizin banka performanslarınıza göre ve kredi notunuza göre belirler. Ayrıca iyi bir geliriniz varsa ve bu geliri bankaya ispatlayabiliyorsanız da bankalar size kart limiti belirlerken bu durumu göz önünde bulunduracaktır. Bu sebeple eğer evraklarınız varsa bankaya evraklarınızı vererek kart başvurusu yapmanızı öneririz. Şimdi sizlere 10.000 TL limit ve üzerinde kredi kartı veren bankalar hangileridir, başvuru şartları nelerdir bunlar hakkında bilgiler vereceğiz.

10 Bin TL ve Üzerinde Kredi Kartı Almak İçin Şartlar Nedir?

Kredi kartı almak istediğiniz zaman bankaya başvuru sonrasından TC kimlik numaranızdan sizin tüm banka siciliniz görülür. Bu kredi sicili dediğimiz olayın yanında ayrıca kredi notunuzda belli olur. Kredi notunuza bakılır ve sicilde sıkıntı yoksa banka onayı verir. Ama eğer bankalardan dolayı bir sıkıntılı durumunuz varsa, icralık, avukatlık olduysanız, diğer banka kart borçlarını düzensiz ödüyorsanız ve çok başvuru yaptıysanız banka size kart vermeyecektir. Ayrıca 18 yaşından büyük olmanız ve TC vatandaşı da olmanız gerekmektedir. Şartlara uygunsanız bu sefer sizin gelirinize bakılacak ve gelir durumunuza göre kredi kartı verilecektir. 10 bin TL üzerinde limitle kredi kartı almak istiyorsanız en az bu civarda bir gelirinizin olması ve kredi notunuzun da 1300 ve üzerinde olması gerekmektedir. Şimdi sizlere şartlara uygun olmanız durumunda başvuru yapacağınız bankalar hakkında bilgiler verelim.

Akbank Axess Kredi Kartı İle Yüksek Limit Onayı Alma

Eğer Akbank’tan kredi kartı kullanmıyorsanız ilk tercihinizin bu banka olması gerekmektedir. Akbank başvuru yapar yapmaz sizin kredi kartınızın ne kadar limitte onaylandığını söyleyecektir. Akbank size onay verdikten sonra Axess özellikli bir kart gönderecektir. 10.000 TL ve üzerinde limitle kredi kartı alacaksanız bu kredi kartının diğer özellikleri de size verilebilir. Axess özellikli kredi kartı yaptığınız alışverişlerde puan kazandıran, taksitle alışveriş imkanı sağlayan ve her yerde genellikle geçen bir kredi kartıdır. Para ihtiyacınız olduğu zaman da kredi kartınızla nakit avans çekebilir ve bu çektiğiniz nakit avansı taksitle ödeyebilirsiniz. Ayrıca banka kredi kartını kullanan müşteriler istedikleri zaman ve kartlarını düzenli ödedikleri zaman bankanın internet bankacılığını kullanarak kredi başvurusu da yapabilirler. Akbank direkt olarak bilinen bu kredi başvurusu kolay bir şekilde hesabınıza atacağınız ve hafta sonu dahi kullanacağınız bir kredi ürünüdür.

İş Bankası Yüksek Limitli Kredi Kartı Veriyor

İş Bankası üzerinden de kredi kartı başvurusu yaparak yüksek limitli kart alabilirsiniz. İş Bankası ve Maximum ortaklığında olan bu kartın özellikleri de müşterileri cezbetmektedir. Sizlerde eğer bu bankadan kart başvurusu yapacaksanız ve yüksek limitli onay almak istiyorsanız daha önceden bir kart kullanımı yapmış olmanız ve kullanımda olduğunuz kredi kartının da yüksek limitli olması gerekmektedir. Aksi durumda banka size düşük limitli kredi kartı verir.

Eğer iş bankası üzerinden aldığınız kredi kartı düşük limitli ise banka ile bir süre sonra görüşüp kart limitini arttırmayı deneyebilirsiniz. Eğer ödemeleriniz düzenli ise ve banka size kart için bir uyarı mesajı yollamadıysa bu başvurunuz onay alacaktır. İş bankası kredi kartı başvurusu için en doğru ve sağlıklı yöntem evraklarınız ile birlikte banka şubelerinden başvurudur. Sizde bu bankadan kredi kartı başvuru formunu doldurup başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Başvurunuz değerlendirildikten sonra hemen onay verilir ve ne kadar onay aldığınızı da görebilirsiniz.

Bu verdiğimiz iki banka haricinde aynı şartlara uygun Denizbank, Halkbank, Odeabank, Fibabanka, Yapı Kredi Bankası ve Garanti BBVA kredi kartları da vardır. Bu bankalardan başvuru yaparak yüksek limitli kredi kartı alabilirsiniz.

# kredi

08 Nis 2022 - 22:28 - Ekonomi