Alman Devi Volkswagen Markasının Yeni Polo Zamlı Fiyat Listesi Açıklandı

Alman devi Volkswagen firmasının Türkiye pazarına sunduğu en ucuz otomobil modeli yeni Polo açısından güncel fiyat listesi yayınlandı. Dünya devi bir otomobil markası olarak bilinen Volkswagen, uzun senelerdir Türkiye pazarında da bulunuyor

Alman Devi Volkswagen Markasının Yeni Polo Zamlı Fiyat Listesi Açıklandı. Alman devi Volkswagen firmasının Türkiye pazarına sunduğu en ucuz otomobil modeli yeni Polo açısından güncel fiyat listesi yayınlandı. Dünya devi bir otomobil markası olarak bilinen Volkswagen, uzun senelerdir Türkiye pazarında da bulunuyor. Volkswagen model otomobiller, sağlamlık açısından göz önüne alındığında vatandaşların vazgeçilmezi olmayı başarıyor. Diğer taraftan tasarım harikası bir şekilde üretimi gerçekleştirilen Volkswagen marka araç modelleri ise insanları cezbediyor adeta. Volkswagen model otomobillerin fiyatları ise sahiplerine göre bazı avantajlara sahip olsa da aslında fiyatları bir miktar daha fazla olabiliyor.

Volkswagen Polo Nisan 2022 Güncel Fiyatı Ne Kadar Oldu?

Türkiye'de kapsamlı bir piyasa sistemi oluşturan Volkswagen markasının alt segment otomobil modeli olarak Volkswagen yeni Polo karşımıza çıkmaktadır. Volkswagen Polo otomobil fiyatları ise biraz daha mütevazi olurken vatandaşların alım gücünü yakın olabiliyor. Bundan dolayı fiyat sorgulaması gerçekleştiren Volkswagen marka otomobillerin başında Volkswagen yeni Polo geliyor.

Nisan 2022 Volkswagen Yeni Polo Fiyat Listesi

·         Volkswagen yeni Polo 1.0 TSİ Style 95 PS DSG: 562 bin TL,

·         Volkswagen yeni Polo 1.0 Life 95 PS DSG 451 bin TL,

·         Volkswagen yeni Polo 1.0 Life 95 PS manuel 445 bin TL,

·         Volkswagen yeni Polo 1.0 impresion PS manuel 395 bin TL.

09 Nis 2022 - 09:17 - Ekonomi