Ramazan Bayramına Özel Kampanya: ING Bank'tan Duyuru Geldi Herkes Yararlanıyor

Mübarek Ramazan ayında vatandaşların en fazla harcama yaptığı kalem şüphesiz gıda ürünleri oluyor. ING Bankası bunu bilerek müşterilerine Ramazan ayı boyuncu 150 TL'ye yakın Bonus eklemesi yapacağını duyurdu. Bu kampanya kapsamında ING Bankasının müşterileri katılım sağlayarak kolaylıkla Bonus hakkı kazanacaktır.

ING Bank'tan Duyuru Geldi Herkes Yararlanıyor. Mübarek Ramazan ayında vatandaşların en fazla harcama yaptığı kalem şüphesiz gıda ürünleri oluyor. ING Bankası bunu bilerek müşterilerine Ramazan ayı boyuncu 150 TL'ye yakın Bonus eklemesi yapacağını duyurdu. Bu kampanya kapsamında ING Bankasının müşterileri katılım sağlayarak kolaylıkla Bonus hakkı kazanacaktır.

Kampanyaya Nasıl Katılım Sağlanır?

Kampanyaya katılımın şartlarını ING Bankası kendi internet sitesi üzerinden duyurdu. KAZAN yazıp kısa mesajla 2205'e gönderilmesinin yeterli olduğu ifade edildi. Kampanyaya dahil olan ING Bankasının müşterilerinin her 200 TL tutarı ve üzerinde yapmış olduğu ikinci alışverişte kartlarına 30 TL tutarında Bonus eklemesinin yapılacağı ifade edildi. Böylece müşteriler en fazla 150 TL tutarında Bonus hakkı kazanmış olur.

ING Bankasının kendi üyesi olan marketlerden harcama yapılmasının gerektiği de açıklandı. Gıda dışındaki harcamalardan Bonus TL kazanımı olmayacaktır. Ramazan ayı kapsamında sunulan bu Bonus fırsatının her ING Bankasının kredi kartları ile yapılmayacağı da eklendi. Ayrıca internet üzerinden yapılan ödemelerde Bonus TL uygulaması geçersiz sayılır. Üye marketlerin POS cihazlarından yapılması gereken ödemelerde en fazla 150 TL Bonus TL ödemesinin yapılabileceği ifade edildi. ING Light Kart ve diğer Ticari kart sahiplerinin bu kampanyaya katılım hakkının bulunmadığı banka tarafından açıklandı.

Bonus TL Son Kullanma Tarihi Ne Zaman?

Ramazan ayı boyunca yapılan harcamalarla kazanılan Bonus TL'lerin kartların hesabına 12 Mayıs 2022 tarihinde yükleneceği açıklandı. 12 Haziran 2022 tarihinde kadar süresi bulunan Bonus TL'ler için kullanım koşulları da yine ING Bankasının üyesi olduğu anlaşmalı noktalarda geçerli olacaktır. ING Bankasının müşterilerinin bu kampanyadan sadece bir kez yararlanma hakkının olduğu ifade edildi. Bankaya gönderilen kısa mesajın kart sahibinin kendi cep numarasının olması gerektiği açıklandı.

ING Bankasının Ramazan ayı kapsamında sunduğu Bonus TL kazanma kampanyası ile ilgili her türlü iptal ve değişimin bankanın kendi elinde olduğu ayrıntılı olarak ifade edildi. 8 Mayıs 2022 tarihinde kadar yapılan harcamalardan sonra elde edilen Bonus TL'lerin kartların hesaplarına 12 Mayıs tarihinden itibaren aktarılacağı da bankanın açıklamalarında yer aldı. 

09 Nis 2022 - 14:40 - Ekonomi