Garanti BBVA Müşterisi Olmayanlara Büyük Kampanya! Yeni Müşterilerin Hesabına Para Yatırılacak

Dünyanın hemen her tarafında bankacılık işlemleri başta olmak üzere pek çok sektörde kullanılan mobil uygulamalar sayesinde 7 gün 24 saat boyunca kesintisiz bir şekilde işlem gerçekleştirme kolaylığı sağlanıyor.

Garanti BBVA Müşterisi Olmayanlara Büyük Kampanya! Yeni Müşterilerin Hesabına Para Yatırılacak. Dünyanın hemen her tarafında bankacılık işlemleri başta olmak üzere pek çok sektörde kullanılan mobil uygulamalar sayesinde 7 gün 24 saat boyunca kesintisiz bir şekilde işlem gerçekleştirme kolaylığı sağlanıyor. Pandemi dönemi ile beraber daha çok kullanılmaya başlanan mobil bankacılık sistemi ile hizmet sunan bankalar müşterilerine çok daha çabuk erişim sağlayabiliyor. Garanti Bankası'na mobil uygulamasını kullanan müşterilere özel tam 200 TL değerinde Bonus hediye kampanyası an itibariyle başladı.

Garanti BBVA Mobil Kullananlara 200 TL Hediye

Garanti BBVA  mobil uygulamasını kullanmasını daha da yaygınlatırabilmek hedefi doğrultusunda çeşitli kampanyalar oluşturuyor. Garanti bbva mobil uygulamasını kullananlar Şimdi ise 200 TL değerinde Bonus hediyesi kazanma şansı elde ediyor. Garanti mobil uygulaması üzerinden ilk defa garanti bbva müşterisi oranlar, 200 TL değerinde Bonus hediyesini cebe atıyor.

Garanti BBVA 200 TL Bonus kampanyası ayrıntıları neler?

Garanti Bankası tarafından ilan edilen Garanti mobil uygulamasından ilk kez müşteri olacak vatandaşlara 200 TL tutarında Bonus hediyesinin ayrıntıları da netlik kazandı. Kampanya kapsamında 1 Nisan 2022 tarihi ile 30 Nisan 2022 tarihleri arasında Garanti Bankası'nın mobil uygulaması üzerinden müşteri olma talebi oluşturan hemen herkes bu kampanyadan faydalanabilecek.

200 TL tutarındaki hediye Bonus bakiyesini 25 Mayıs 2022 ile 25 Haziran 2022 tarihleri arasında kullanmaları gereken müşterilerin Garanti Bankası mobil bankacılık uygulamaları üzerinden Garanti Bankası'nın müşterisi olmaları gerekir.

10 Nis 2022 - 20:11 - Ekonomi