Ev Almak İstiyorsanız Krediniz Vakıfbank'ta! Üstelik Konut Kredisi Faiz Oranlarını Duyduğunuzda Çok Şaşıracaksınız

Türkiye'nin 81 ilinde dayanıksız ve eski binalar yıkılarak yerlerine depreme dayanıklı daha da modern yapılar inşa edilmektedir. Kentsel dönüşüm şeklinde adlandırılan bu projeye konut yapı ile konutu bulunan kişiler açısından finansman desteği ise Vakıfbank'tan sağlanıyor.

Büyütmek için resme tıklayın

Ev Almak İstiyorsanız Krediniz Vakıfbank'ta! Üstelik Konut Kredisi Faiz Oranlarını Duyduğunuzda Çok Şaşıracaksınız. Türkiye'nin 81 ilinde dayanıksız ve eski binalar yıkılarak yerlerine depreme dayanıklı daha da modern yapılar inşa edilmektedir. Kentsel dönüşüm şeklinde adlandırılan bu projeye konut yapı ile konutu bulunan kişiler açısından finansman desteği ise Vakıfbank'tan sağlanıyor.

Kimler Vakıfbank Kentsel Dönüşüm Kredisinden Faydalanabilir? 

Ülkemizin üç büyük kamu bankasından Vakıfbank, dün akşam itibarıyla resmi internet sayfası üzerinden yapmış olduğu açıklamaya göre afet riski altında bulunan yapıların dönüştürülmesini konu alan 6306 sayılı kanun kapsamında bulunanlar açısından Kentsel Dönüşüm Kredisi desteği sağlanacak. Vakıfbank tarafından sunulmakta olan Kentsel Dönüşüm Kredisinden faydalanacak kişiler ise tamamen 6306 sayılı kanun kapsamında açıklanan kriterlere göre tespit edilecek.

Vakıfbank Kentsel Dönüşüm Kredisi Yüzde 0.88 Faiz Oranı İle Sunuluyor

Vakıfbank tarafından sunulan kentsel dönüşüm projeleri sahasında yer alan bütün vatandaşlar açısından finansman desteği kentsel dönüşüm kredisine hemen başvuru yapılabiliyor. Vakıfbank tarafından sunulan kentsel dönüşüm kredisinde Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından faiz desteği de sağlamaktadır. Böylece çok daha düşük faiz oranları üzerinden kentsel dönüşüm kredisi ile kullanılması mümkün olabileceği gibi diğer taraftan depreme ve pek çok doğal afete karşı yüksek dayanıklılık hacmine sahip yeni konutlara sahip olunabilir.

10 Nis 2022 - 20:12 - Ekonomi