Garanti Bank'tan SGK Anlaşması Sonrası Emekliye 2.500 TL Ödeme Kararı!

Aldığı emekli aylığı ile geçinemeyenlerini imdadına Garanti Bankası Koştu. Sosyal Güvenlik Kurumu emekli maaş ödemelerini özel bir şekilde 2.500 TL'ye varan promosyon ödemelerini açıklayacağını son dakika gelişmesi şekilde duyurdu.

Büyütmek için resme tıklayın

Garanti Bank'tan SGK Anlaşması Sonrası Emekliye 2.500 TL Ödeme Kararı! Aldığı emekli aylığı ile geçinemeyenlerini imdadına Garanti Bankası Koştu. Sosyal Güvenlik Kurumu emekli maaş ödemelerini özel bir şekilde 2.500 TL'ye varan promosyon ödemelerini açıklayacağını son dakika gelişmesi şekilde duyurdu.

Nakit problemi bulunan emekli vatandaşların cebini dolduracak fırsatları

Garanti Bankası'nda. Garanti Bankası resmi internet sayfası üzerinden yapılan son dakika açıklamasına göre emekli maaşını taşıyan bütün SSK başta olmak üzere Emekli Sandığı ile bağ-kur emeklilerinin faydalanabilecekleri ek ödeme avantajı kapsamında 2500 TL'lik ödeme yapılacak. Üstelik herhangi bir koşul ya da bilgi yada belgeye gerek olmadan…

Emekli maaşlarına ek promosyon avantajlarının haricinde Garanti Bankası tarafından emekli vatandaşların parasal problemlerine çözüm sunan emeklilere özel ihtiyaç kredisi oranları da ilan edildi. Emekli vatandaşların istedikleri kadar kredi en uygun olanı bile kullanmak istemeleri halinde Garanti Bankası şubelerini ziyaret etmeleri mümkündür.

Garanti Bankası'ndan Emekli Vatandaşlara Özel İhtiyaç Kredisi Kampanyası Detayları Neler?

Garanti Bankası emekli vatandaşlara özel bir şekilde oluşturduğu ihtiyaç kredisi kampanyasına ilan etti. Buna göre banka, yüzde 1.99 dan başlayan faiz oranları ile kredi avantajlar sunmaya devam ediyor. 10.000 TL'lik ihtiyaç kredisini Garanti Bankası'ndan 36 aylık vade seçeneği şeklinde kullanılması ile beraber aylık ödenecek taksit tutarı 432 TL olmaktadır.

10 Nis 2022 - 22:16 - Ekonomi