Ramazan Ayına Özel TEB, İhtiyaç Kredilerinde Faizi Adeta Sıfırladı, Müracaat İçin Kısıtlı Zamanınız Var, Acele Edin

Türkiye Ekonomi Bankası (TEB) Ramazan ayına özel kampanyalarıyla bütün müşterilere kazandırmaya devam edeceğini son dakika açıklaması şeklinde ilan etti.

Büyütmek için resme tıklayın

Ramazan Ayına Özel TEB, İhtiyaç Kredilerinde Faizi Adeta Sıfırladı, Müracaat İçin Kısıtlı Zamanınız Var, Acele Edin. Türkiye Ekonomi Bankası (TEB) Ramazan ayına özel kampanyalarıyla bütün müşterilere kazandırmaya devam edeceğini son dakika açıklaması şeklinde ilan etti. Türkiye Ekonomi Bankası müşterileri, 2022 Ramazan ayı süresince birbirinden önemli kazanımlardan faydalanacak. Ramazan ayı süresince oluşan bütün acil harcamalar ile nakit ihtiyaçları açısından uygun faizli kredi fırsatı Türkiye Ekonomi Bankası'nda sizleri bekliyor. Anında kredi ile her alanda bulunan ihtiyaçlarınızı 36 aylık vade seçeneği şeklinde karşılayabilirsiniz.

Türkiye Ekonomi Bankası (TEB) Ramazan Ayına Özel Yüzde 1.85 Faizli İhtiyaç Kredisi Detayları Neler?

Mübarek Ramazan ayının gelmesiyle beraber ihtiyaçlarda artış meydana geldi. Türkiye Ekonomi Bankası ise Ramazan ayı içerisinde acil masrafları açısından kullanılacak İhtiyaç kredisinde çok düşük faiz oranlarını uygulanacağını söyledi. Türkiye Ekonomi Bankası'nın Ramazan ayına özel bir şekilde oluşturulan ihtiyaç kredisinde herkes açısından yalnızca yüzde 1.85' den başlayan kredi faiz oranları uygulanıyor. Böylece gerek Türkiye Ekonomi Bankası müşterisi olun gerekse Türkiye Ekonomi Bankası müşterisi olmayın, farketmeksizin yüzde 1.85 oranlarından başlayan faiz oranlarından diğer taraftan 36 aylık vade seçenekleriyle kredi kullanabilirsiniz.

Türkiye Ekonomi Bankası Yüzde 1.85 Faizli Ramazan Kredisi Şartları Neler?

Türkiye Ekonomi Bankası tarafından Ramazan ayına özel bir şekilde sunulan ihtiyaç kredisi kampanyasında 36 aylık vade seçeneği şeklinde sunulacak kredinin uygulanacak faiz oranı ise yüzde 1.85 olarak açıklandı. Ramazan ayına özel İhtiyaç kredisinin kullanılması ile beraber 3 aylık erteleme imkanı bulunuyor. Yani kredi çekildikten sonra kredi taksit ödemelerine 3 arası sonra başlayabilirsiniz.

11 Nis 2022 - 00:50 - Ekonomi