Giyim ve Ayakkabıya 60 TL, Akaryakıt Alışverişlerine 60 TL, Gıdaya 150 TL Kampanyası Duyuruldu 

Son Dakika Vakıfbank Gelişmesi: Giyim ve Ayakkabıya 60 TL, Akaryakıt Alışverişlerine 60 TL, Gıdaya 150 TL Kampanyası Duyuruldu 

Son Dakika Vakıfbank Gelişmesi: Giyim ve Ayakkabıya 60 TL, Akaryakıt Alışverişlerine 60 TL, Gıdaya 150 TL Kampanyası Duyuruldu 

VakıfBank kredi kartı kullanan vatandaşlar açısından devam etmekte olan kampanyalara bir başkasına eklendi. Banka akaryakıt ile giyim için 60 TL ve gıda için ise 150 TL'lik puan veriyor.

Vakıfbank'tan kredi kartı kampanyaları detayları neler?

Gıda alışverişleri açısından başlatılmış olan kampanya ile beraber Vakıfbank, 150 TL tutarında world puan verecek. 8 Mayıs tarihine kadar geçerli olması beklenen kampanya kapsamında vatandaşlar, gıda alışverişlerinden manav alışverişleri ne kadar şarküteriden kasap alışverişine kadar world üye işyerlerinden bir tek seferde yapılacak ilk 200 TL ve üzeri alışverişlerde sonrasında her 200 TL'lik alışverişlerde 15 TL puan kazanma avantajı sağlanacak. 

Vakıf bankası kampanyalarına katılmak isteyenler ne yapmalı? 

VakıfBank'ın kampanyalarına katılım sağlamak isteyen vatandaşlar, müracaat işlemlerini mobil uygulama üzerinden yapabilirler. Bankanın diğer taraftan telefon uygulamasından bütün kampanyaları görüntüleyecek olan vatandaşların buradan da katılım sağlamak istedikleri kampanyaları seçmek suretiyle müracaat işlemlerini yapmaları mümkündür. Kampanyalar açısından dikkat edilecek husus ise son başvuru tarihidir.

Ay sonuna kadar geçerli olacak iki kampanya ise giyim ve ayakkabı ile aksesuar için olacak. 30 Nisan 2022 tarihine kadar giyimden ayakkabıya aksesuardan çeşitli malzemelerle kadar değişik günlerde ve tek seferde yapılacak her 300 TL lik ve üzeri alışverişlere 15 TL'lik bir puan tanımlanacak.

11 Nis 2022 - 20:35 - Ekonomi