50.000 TL'nin Bütün Problemlerinizi Çözeceğini İnanıyorsanız QNB Finansbank Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi Tam Size Göre!

İhtiyaç kredisini çekerek parasal problemlerine çözüm bulmak isteyen vatandaşlara Finansbank'tan oldukça cazip maliyet oranları ile oluşturulan bir kredi kampanyası sunuldu.

50.000 TL'nin Bütün Problemlerinizi Çözeceğini İnanıyorsanız QNB Finansbank Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi Tam Size Göre! İhtiyaç kredisini çekerek parasal problemlerine çözüm bulmak isteyen vatandaşlara Finansbank'tan oldukça cazip maliyet oranları ile oluşturulan bir kredi kampanyası sunuldu. 36 aylık vade seçeneği ile 50.000 TL tutarında ihtiyaç kredisi Finansbank'ta!

 QNB Finansbank ihtiyaç kredisi kampanyasına katılım şartları neler?

İhtiyaç kredisi çekerek parasal problemlerini gidermeye çalışan vatandaşlara sağlanan avantajlar merak ediliyor. Öncelikli olarak müşteriler, piyasa koşullarına uygun 1 faiz oranı ile ihtiyaç kredisi çekmek ister. Finansbank müşterileri ise aylık yüzde 1.79 faiz oranı ile ihtiyaç kredisi kullanabilme avantajı elde edebiliyor. Bankaların ihtiyaç kredisi aylık faizleri ise bu oranı ile karşılaştırıldığında Finansbank müşterilerinin çok daha düşük maliyetler ile daha avantajlı oldukları görülüyor.

Finansbank müşterilerine sunulan bir başka avantajı ise 3 ay kredi taksit erteleme si avantajı oluyor. Müşteriler, finansal bir şekilde zor durumda kaldıkları sebebiyle ihtiyaç kredisi almak istiyorlar.

Finansbank 50.000 TL ihtiyaç kredisi maliyet hesaplaması

50.000 TL tutarında ihtiyaç kredisinin 36 aylık vade seçeneği şeklinde Finansbank'tan çekilmesi durumunda yüzde 1.79 oranında kredi faizi uygulanmaktadır 50.000 TL ihtiyaç kredisi çeken vatandaşlar, her ay bankaya 2800 TL tutarında taksit ödemesi yapmaktadır. Bu kredinin toplam maliyeti ise totalde 72 bin TL gibi bir rakama çıkmaktadır. TC kimlik numarasını 5030 numarasına mesaj olarak gönderirseniz bankanın kredi kampanyasına katılmış olacaksınız. 

11 Nis 2022 - 20:39 - Ekonomi