Siz Girişimcilik Ruhunuzu Ortaya Koyun, Halkbank Size 24 Ay Ertelemeli 120 Ay Vadeli KGF Destek Kredisi Versin!

 Halkbank tarafından sunulan destek kredisi paketleri ile gerek vatandaşların gerekse de esnafların ve hatta kobi'lerin parasal problemlerinin tamamına çözüm üretilmeye devam ediliyor. 24 ay ertelemeli olacak şekilde sunulacak destek kredisi KGF teminatlı şekilde kullanıma sunuyor.

Siz Girişimcilik Ruhunuzu Ortaya Koyun, Halkbank Size 24 Ay Ertelemeli 120 Ay Vadeli KGF Destek Kredisi Versin! Halkbank tarafından sunulan destek kredisi paketleri ile gerek vatandaşların gerekse de esnafların ve hatta kobi'lerin parasal problemlerinin tamamına çözüm üretilmeye devam ediliyor. 24 ay ertelemeli olacak şekilde sunulacak destek kredisi KGF teminatlı şekilde kullanıma sunuyor.

 Özellikle de koronavirüsü pandemisi döneminde vermiş olduğu ucuz destek kredileri ile adından sıklıkla söz ettirmeyi Başaran kamu bankası Halkbank, üretimin artması açısından kredi paketlerinde müracaatları almaya devam ediyor. Halk Bankası yatırım destek paketi, ihracat destek paketi ile işletme harcamaları destek paketi olmak üzere 3 destek paketi an itibarı ile tüketicilerin kullanımına sunuldu.

 Halk Bankası 24 Ay Ertelemeli 120 Ay Vadeli Destek Kredisi Detayları Neler? Kimler Başvuru Yapabilir? Şartları Neler?

 Halkbank tarafından evreye alınan KGF yani kefaleti yatırım destek paketi kapsamında imalat sanayiinde çalışmaları bulunan işletmeler ile ihracatçı işletmeler başta olmak üzere pek çok yatırım yapmayı planlayan KOBİ ile KOBİ dışı işletmelerin yatırım ile yatırıma bağlı bir şekilde işletme sermayesi gereksinimlerinin finanse edilmesi amacı doğrultusunda finansal destek sağlanacak.

 Kredi paketinden faydalanacak işletmeler için cirolarına ve üretim alanlarına göre şekil almak üzere 100 milyon liraya kadar yatırım kredisi ile kullanmış oldukları yatırım kredisinin ise %25'i oranında işletme kredisi almalarına imkan tanınacak. Yatırım kredisi kullanan işletmeler açısından 24 ay geri ödemesiz avantajı ile beraber toplamda 120 aylık vade seçeneği ile kredi desteği sağlanırken işletme kredisinde ise 6 ay ertelemeli olacak şekilde 36 aylık vade seçeneği şeklinde sunulacak.

# kredi

11 Nis 2022 - 23:15 - Ekonomi