Cep Telefonu Hat Sahiplerine Müjde Geldi: Bedava İnternet ve Dakika

Ramazan ayıyla beraber her geçen gün bir avantaj ve indirim haberi kurumlardan gelmeye devam ediyor. Peş peşe cep telefonu operatörü hatlarından Ramazan ayı için özel hediyelerin verileceği ilan edildi. Türk Telekom, Turkcell ve Vodafone operatörlerinden sunulan avantajlarla ilgili detaylar internet sitelerinde yer aldı.

Cep Telefonu Hat Sahiplerine Müjde Geldi. Ramazan ayıyla beraber her geçen gün bir avantaj ve indirim haberi kurumlardan gelmeye devam ediyor. Peş peşe cep telefonu operatörü hatlarından Ramazan ayı için özel hediyelerin verileceği ilan edildi. Türk Telekom, Turkcell ve Vodafone operatörlerinden sunulan avantajlarla ilgili detaylar internet sitelerinde yer aldı.

Bedava İnternet ve Dakika

İlk önce Türk Telekom tarafından açıklanan kampanyada sil süpür uygulamasıyla beraber Ramazan ayı için bedava internet verileceği açıklandı. 2 GB, 3 GB, 5 GB ve 10 GB gibi farklı miktarlarda bedava internet kazanma şansı Türk Telekom'un müşterileri için sunulan avantajlardandır. Diğer yandan Türkcell şirketi de kendi müşterileri için Ramazan ayına özel bedava internet ve dakika kazanma hakkının bulunduğu ifade edildi. Turkcell şirketi ise iftar ve sahur vakitlerinden sonra Turkcell hesabım uygulamasına giren müşterilerine özel dakika ve internet verileceği belirtildi.

En büyük cep telefonu operatörleri arasında bulunan Türk Telekom, Turkcell ve Vodafone Ramazan ayı boyunca 1 ay kadar süreyle bu kampanyalarını bütün müşterileri için sunacaklarını ifade ettiler. Vodafone şirketinden yapılan açıklamada ise Vodafone yanımda uygulamasına giren müşterilere özel 1 GB internet başta olmak üzere farklı türden hediyelerin kazanılabileceği belirtildi. Vodafone Yanımda uygulamasında Ramazan ayına özel içeriklerden seçimlerin yapılabileceği de eklendi. Bedava internet başta olmak üzere başka hediyelerinde verildiği hat operatörlerinin müşterilerinin daima yanında yer aldığı açıklandı.

Kampanyalar Ne Zaman Bitiyor?

Ramazan ayı için oluşturulan kampanyaların 1 ay boyunca devam edeceği ilan edildi. Vodafone, Türk Telekom ve Turkcell operatörlerinin oluşturduğu kampanyalardan yararlanmak için genellikle mobil uygulamalar üzerinden seçeneklerin belirlenmesinin gerektiği ifade edildi. Ayrıca Vodafone şirketi faturasız hat kullanan müşterileri içinde farklı özelliklerde kampanya yaptıklarını belirttiler. Hediye edilen internet ya da dakikaların kullanma süreleri de kısa mesaj olarak hat sahiplerine gönderileceği de eklendi. Mübarek Ramazan ayında verilen hediye dakika ve internetlerin kullanımı sırasında herhangi bir sorunla karşılaşan müşterilerin bağlı bulundukları hat operatörleri ile iletişime geçmesi rica edildi. Kurumsal hat operatörlerinin bu kampanyalarından yararlanmak için acele edilmesinin gerektiği de eklendi.

12 Nis 2022 - 13:14 - Ekonomi