Yapı Kredi Bankasından Önemli Duyuru: 1000 TL ve Üzerinde Ödemeler Yapılacak Belli Oldu

Yapı Kredi bankasından son dakika önemli bir duyuru yapıldı. Açıklanan bilgiye göre 70 Türk Lirası yerine toplamda 1000 TL ödeneceği ifade ediliyor. Yapılan duyuruda müşterilere 1000 TL ödeme yapılacakları belirtiliyor.

Büyütmek için resme tıklayın

Yapı Kredi Bankasından Önemli Duyuru. Yapı Kredi bankasından son dakika önemli bir duyuru yapıldı. Açıklanan bilgiye göre 70 Türk Lirası yerine toplamda 1000 TL ödeneceği ifade ediliyor. Yapılan duyuruda müşterilere 1000 TL ödeme yapılacakları belirtiliyor. Banka yeni bir kampanya çalışması başlattıklarını açıkladı. Son dakika açıklama ise hgs ile ilgili olarak kayıtlara geçti. Resmi web sitesi üzerinden paylaşım yapan Yapı Kredi bankası hgs etiketi alan vatandaşlar için çok önemli bir kampanya yapılacağı belirtiliyor. Hgs etiketi alan tüm vatandaşlar 70 TL yerine sadece 1 TL ödeme yapacaklar. Banka tarafından başlatılan kampanyaya dair tüm detaylar için yazımız içeriklerini inceleyebilir bilgi edinebilirsiniz.

Yapı Kredi Bankasından Yeni Kampanya Duyurusu

Tüm bankalar yeni kampanyalar düzenlemeye devam ederken flaş bir kampanya haberi de Yapı Kredi bankasından geldi. Düzenlenecek olan kampanya içinse vatandaşların hgs etiketine sahip olmaları gerekiyor. Hgs etiketi almak isteyenlerin ise Yapı Kredi mobil şubeler ve banka şubeleri üzerinden başvuru yapmaları isteniyor. Hgs etiketi normal şartlarda 70 TL ile alınabilirken Yapı Kredi bankasında sadece 1 Türk Lirası ile satın alınabilecek. Yeni düzenlenen bu kampanyadan ise tüm vatandaşlar faydalanabilecekler. Yapı Kredi bankası şubeleri üzerinden ve mobil internet bankacılığı üzerinden bir TL karşılığında Hgs etiketi alınabiliyor. Bütün detaylar için banka şubeleri ya da bankanın resmi web sitesi incelenebiliyor.

Yapı Krediden  Bir İlk

Milyonlarca sayıda müşterisi olan Yapı Kredi bankası bir ilke imza atıyor. Düzenlenen yeni ve güncel kampanyada ise hgs etiketleri banka tarafından bir Türk Lirası karşılığında sunuluyor. Söz konusu olan yeni kampanya içinse son başvuru tarihi 30 Nisan olarak belirlendi. Yapı Kredi bankası üzerinden hgs etiketi almak isteyenler şubelere bizzat giderek işlem yapabilecekler. 30 Nisan tarihine kadar devam edecek olan kampanya dahilinde hgs etiketi 70 TL yerine 1 TL ye alınabilecek. Yapı Kredi bankası tarafından düzenlenen kampanyaya katılımlar bu şekilde sağlanacak. Hgs etiketi satın almak isteyenler Yapı Kredi bankası şubeleri ve mobil bankacılık üzerinden detay bilgileri öğrenebiliyor.

# kredi

12 Nis 2022 - 14:34 - Ekonomi