İş Bankası 200 Bin TL Taşıt KredisiMaliyet Hesaplaması Nasıl Yapılır?

İş Bankası'ndan çekilecek 200.000 TL'lik taşıt kredisinin maliyet hesaplamasının nasıl yapılacağını merak ediyorsanız ve bu parayı mutlaka almanız gerekiyorsa o halde maliyet tablosunu inceleyip karşımıza çıkacak gider kalemlerini bu haberimizde bulabilirsiniz.

Büyütmek için resme tıklayın

İş Bankası 200 Bin TL Taşıt KredisiMaliyet Hesaplaması Nasıl Yapılır? İş Bankası'ndan çekilecek 200.000 TL'lik taşıt kredisinin maliyet hesaplamasının nasıl yapılacağını merak ediyorsanız ve bu parayı mutlaka almanız gerekiyorsa o halde maliyet tablosunu inceleyip karşımıza çıkacak gider kalemlerini bu haberimizde bulabilirsiniz.

 Araba almak isteyen vatandaşlar bankalardan almış oldukları finansman destekleri sayesinde bu isteklerini gerçekleştirebiliyor. Araç fiyatlarının son dönemlerde başını alıp gitmesinden ötürü sıfır kilometre otomobil satın alımı gerçekleştirilirken vatandaşlardan taşıt finansmanı kullanmaları en akıllı yöntemler sayılıyor. Bu durumda ise kullanılacak olan taşıt kredilerinin taksit hesaplamaları işlemlerini merak ediliyor. Uygun faiz oranları bile taşıt kredisi sunan İş Bankası'nın taşıt kredisi kampanya koşulları nelerdir?

İş Bankası Taşıt Kredisi Kampanyası Detayları Neler?

İş Bankası'ndan taşıt kredisi almak isteyen vatandaşlara olduk çok uygun avantajlar sağlanıyor. İş Bankası'ndan kullanılabilecek taşıt kredisinin miktarı da otomobilin fatura değerine göre değişiklik gösterebiliyor. Öncelikli olarak azami vade süreleri göz önüne alındığında 400 bin TL'ye kadar fatura değeri bulunan otomobiller açısından kullanmış oldukları taşıt kredilerinde 48 aya kadar vade yapılabiliyor. Eğer ki otomobilin fatura değeri 400 bin TL ile 8000 TL arasında ise o halde İş Bankası müşterileri 36 aylık vade seçeneği şekilde taşıt kredisi çekebiliyor. 400 bin TL'ye kadar değeri olan otomobiller için yüzde 70 oranında ve 400 bin TL ile 800 bin TL arasında değeri bulunan otomobiller için ise %50 oranında kredilendirme yapılabiliyor.

# faiz

12 Nis 2022 - 19:25 - Ekonomi