Bankamatik Kartına 15.000 TL Ödeme İçin Son 5 Gün! Bankalardan Uyarı Geldi

Bankamatik Kartına 15.000 TL Ödeme İçin Son 5 Gün! Bankalardan Uyarı Geldi. Bankalara başvurunuzu yaparak hemen ödeme alacaksınız. İşte detaylar...

Büyütmek için resme tıklayın

Bankamatik kartı kullanan vatandaşlar, 15.000 TL'ye kadar nakit kredi kullanmak istiyorlarsa başvurularını hızlı bir şekilde gerçekleştirerek, özel bankalar üzerinden internet bankacılığını kullanarak nakit kredi onayı alabiliyor. 15000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi kullanmak istiyorsanız ve başvurunuzu gerçekleştirmek istiyorsanız, banka şubelerine gitmeden hemen işlem yapabilmeniz için banka hesabınız üzerinden bir internet bankacılığı şifresi oluşturmanız gerekmektedir. 

Bankamatik kartı olduğunuz banka üzerinden yapacağınız başvuruda, şubelere gitmeden kendi bankamatik hesabınıza ödemeleri alacak ve 36 ay vadeye kadar bu kullanmış olduğunuz kredilerde ödeme tablosu oluşturacaksınız. Banka kredi puanı 1100 üzerinde olan vatandaşların başlattığı bu kampanyadan, sizlerde başvurunuz aşağıdaki bankalardan kolay bir şekilde yapabilirsiniz. 

Akbank

Akbank üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlar, başvuru yapmak istiyorlarsa ve bu bankada hesapları varsa hemen Akbank Direkt şifresi oluşturması gerekir. Akbank Direkt şifresi oluşturduktan sonra düşük faiz oranlarıyla 15000 TL'ye kadar nakit kredi için başvuruda bulunabilirsiniz. 

Akbank, direk şifresi oluşturduktan sonra 36 ay vadeye kadar sizlere 5 dakika içerisinde kredi sonucu imkanı sunulacaktır. Nakit ihtiyacınızın olması durumunda, Akbank üzerinden kredi alacak olan vatandaşlar, 5 dakika içerisinde kredi sonucunu öğrenebilir. ihtiyaç kredisi kampanyasına katılmak isteyen kişiler, ayrıca kredi yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numarasını yazarak bu mesajı: 4425  numarasına göndererek de kredi başvurusunda bulunabiliyor. 

TEB 

15000 TL nakit kredi kullanacak olan vatandaşlar, ihtiyaç kredisi için TEB Bankası şubelerine giderek veya TEB Bankasının, SMS kredi servisini kullanarak işlem yapabilir. Teb Bankası üzerinden başvurularını gerçekleştirecek olan kişiler, hızlı bir şekilde kredi kullanmak istiyorlarsa TC kimlik numarasına 4466  numarasına gönderebiliyorlar. Gönderilen mesaj sonrasında banka sizlere kredi notumuza göre, faiz oranlarıyla yararlanarak, ihtiyaç kredisi imkanı sunacaktır. Banka, resmi internet sitesi üzerinden ve internet bankacılığı üzerinden de 7 gün 24 saat, kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. 

12 Nis 2022 - 20:58 - Ekonomi