Denizbank, TEB, İŞ Bankası ve Ziraat Bankası Aylık Ödemesi Olmayan Yeni Nakit Kampanyası Başlattı! 

Denizbank, TEB, İŞ Bankası ve Ziraat Bankası Aylık Ödemesi Olmayan Yeni Nakit Kampanyası Başlattı! Son dakika bu bankalardan nasıl onay alınır belli oldu.

Haber albümü için resme tıklayın

Denizbank, TEB, İŞ Bankası ve Ziraat Bankası Aylık Ödemesi Olmayan Yeni Nakit Kampanyası Başlattı! Bankalar, yapmış oldukları yeni kampanyalar ile birlikte vatandaşları aylık ödemesi olmayan ve 3 ayda bir ödemesi yapılan kredi kampanyaları başlattı. 

Denizbank TEB İş Bankası ve Ziraat Bankası tarafından başlatılan bu kampanya sosyal medya hesapları üzerinden ve kendi resmi internet siteleri üzerinden duyuruldu. 50000 TL'ye kadar nakit kredi kullanacak olan vatandaşların başvurularını gerçekleştirerek, bu bankalar üzerinden 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi kullanabilecekleri haberi geldi. 

Banka kredi puanı uygun olan vatandaşlar başvurularını gerçekleştirerek, bu bankalar üzerinden hemen işlem yapabilir ve nakit kredi kullanabilir. Denizbank, TEB Bankası iş bankası ve Ziraat Bankası üzerinden düşük faiz oranları ile kredi kullanacak olan kişilerin banka kredi puanı 1500 ve üzerinde olması gerekiyor. 

Denizbank TEB İş Bankası ve Ziraat Bankası Başvuru Aşamaları!

Denizbank üzerinden cep telefonunuzun SMS kısmına girerek kredim yazın boşluk bırakın ve TC kimlik numaranızı yazarak bu mesajı: 32 80 numarasına gönderin. Denizbank'ın cebimde kredi kampanyasına katılmış olacak ve onaylanan tutarı en yakın banka şubesinden kimliğiniz ne kullanacaksınız. 

Teb Bankası üzerinden ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlar ise kimlik numaraları 44 66 numarasına mesaj olarak gönderebilirler. Ayrıca cepteteb uygulamasını kullanacak olan vatandaşlar da mobil uygulama üzerinden 50000 TL'ye kadar gelir belgesiz, masrafsız kredi kullanabilir. 

Bankadan kredi kullanacak olan kişilere iş Bankası, mobil uygulama üzerinden hizmet verecek. İş cep uygulaması üzerinden başvurunuzu gerçekleştirerek, 50000 TL'ye kadar nakit kredi kullanabilir ve ilk taksit ödemesinde 90 gün erteleme yapabilirsiniz. 

Başvuru yapacak olan kişilerin en çok tercih ettiği banka olan Ziraat Bankası, hem banka şubesinden, hemde bankanın resmi internet sitesi üzerinden işlem yaparak, kredi imkanı sağlamaktadır.

12 Nis 2022 - 23:02 - Ekonomi