ING Bank'tan Anında Onaylı, Ramazan Bayramı Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

ING Bank'tan Anında Onaylı, Ramazan Bayramı Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

ING Bank'tan Anında Onaylı, Ramazan Bayramı Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır? ING anında onaylı, Ramazan Bayramı kredisi başvurusu işlemleri an itibariyle başladı. ING Bank resmi internet sayfası ve sosyal medya hesapları üzerinden eşzamanlı bir şekilde yapılan açıklamalar ile beraber Ramazan Bayramı kredisi başvurusu detayları belli oldu. İşte kredi ayrıntıları ve çok daha fazlası haberimizde...

Ramazan Bayramı ihtiyaç kredisi kampanyasına katılım sağlayan vatandaşlar, 36 aylık vade seçeneği şeklinde kredi onayı alabilecek. ING Bank, nisan ayı boyunca bu kredi kampanyaları gerçekleştireceğini de resmen ilan etti. Nisan ayı süresince vatandaşların kredi notlarına göre faiz oranlarından faydalanacaklar.

Sizlerde ihtiyaç kredisi müracaat işlemlerimizi gerçekleştirmek istiyorsanız ING Bank üzerinden anında başvuru işlemlerinizi yapabilirsiniz.

ING Bank'tan Anında, Ramazan Bayramı İhtiyaç Kredisi Detayları Neler? 

ING Bank üzerinden Ramazan Bayramı kredisi müracaat işlemlerini yapmak isteyen vatandaşlar, 50.000 TL'ye kadar kredi kullanabilecek. Nisan ayı süresince güncellenecek Ramazan Bayramı ihtiyaç kredisi faiz oranları ise vatandaşların kredi notlarına göre şekil alacak. Kredi müracaat işlemlerini yapmak isteyen vatandaşlara en az 1000 TL en çok 50 bin TL'ye varan kredi kullandırılacak.

Kredi onayı almak isteyen vatandaşların daha önce bankalardan kredi ya da kredi kartı kullanıyor olmaları ile bu kullanımlarda düzenli bir şekilde ödemelerini gerçekleşmiş olmaları gerekir. ING Bank en az 1200 ve üzerinde kredi notu bulunan vatandaşlara anında hızlı bir şekilde onayı vereceğini açıkladı.

ING Bank Ramazan Bayramı kredi kampanyası özellikleri nelerdir?

ING Bank üzerinden Ramazan Bayramı ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen vatandaşlar, 1.54 faiz oranları ile işlem gerçekleştirecek. 36 aylık vade seçeneği şeklinde sunulacak kredinin geri ödeme işlemleri ise 3 ay ertelemeli bir şekilde yapılabilecek. Banka şubeleri üzerinden yapılacak krediye müracaat işlemlerinde banka sizden kimliğinizle beraber gelmenizi isteyecek.

13 Nis 2022 - 12:25 - Ekonomi